R5 2600 ve GTX 1660S sistem alınır mı?

Çok sağ olun bende şimdi bakıyorum ilginiz için teşekkürler.

Teşekkürler önerdiğiniz bir yer var mı?

Bir de hocam siz hangi siteden ya da mağazadan topladınız kendi aldığınız bilgisayari.

Topladığım belirli bir yer yok. Eski bir sistemin vardı önce RX 570 aldım. Sonra kasa değişti. Ve zaman içinde sırasıyla monitör, Anakart, CPU, RAM, PSU diye gittim 🙂

Kuzenim aynı 5330'e 1660S'li R5 3600'lü sistem aldı dün.

H. O.
Attığınız sistemdeki shP650 PSU forumda hiç önerilmiyor. Daha iyisi toplabilir gibi.

Ne onerirsin boyle maksimum 500 TL eğer ki kasa ve PSU ise maksimum 900 TL.
Parçalar iyi. Yalnız bu fiyata daha iyisi toplanır mı dersen bence kesinlikle toplanır.

Farkındayım ama şimdi RAM'den işlemciden kısmak istemiyorum her parçasının kaliteli olsun diye boyle oldu sağ ol reis.
H. O.

Ne onerirsin boyle maksimum 500 TL eğer ki kasa ve PSU ise maksimum 900 TL.

Farkındayım ama şimdi RAM'den işlemciden kısmak istemiyorum her parçasının kaliteli olsun diye boyle oldu sağ ol reis.

Buna ne dersin ama sertifikasız.

@irreproachable galiba kimse bahsetmemiş SSD'den. O attığınız Kingston A400 SSD forumda artık pek önerilmemeye başladı. Son zamanlarda memnun kalmayanlar arttı.

Kardeşim yani ben araştırdım hatta araştırmama gerek yok 2 3 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı gormed, m sadece Windows kurulacak zaten.

Kendiniz toplama imkanınız var mı? Yoksa tek bir siteden mi alacaksınız? Ben tek bir siteden almanızı tavsiye etmiyorum. Fiyat çok artacaktır. O bütçeye daha iyi sistemler çıkabilir. Eğer diyorsanız ki kendim toplayamam. Parçaları alıp Vatan Bilgisayar tarzı yerlere götürüp toplattırabilirsiniz? Ne dersiniz?

Geri
Yukarı