R5 2600 ve GTX 1660S sistem alınır mı?

@irreproachable onun daha çok beğenildiğini hiç sanmıyorum. Bariz benim attığım daha iyi bir PSU.
PSU konusuna çok takılma, benim attığım o fiyat düzeyinde en iyi PSU'lardan. Bence şu an takılman gereken konu i3 10100 ya da AMD Ryzen 3 3100 kullanman olur.

Farkındayımda beni PSU'lar çok korkutuyor neredeyse her PSU'da kotu yorum var.

Yok hocam o senin dediğin kötü yorumlar Power Boost, Rampage, Everest, Gamepower tarzı firmaların yaptığı PSU'larındır. High Power öyle bir marka değil. Forumda çok öneriliyor. İçinize yatmadıysa konu açın High Power 750W 80+ Bronze nasıldır diye.

Yok hocam o senin dediğin kötü yorumlar Power Boost, Rampage, Everest, Gamepower tarzı firmaların yaptığı PSU'larındır. High Power öyle bir marka değil. Forumda çok öneriliyor. İçinize yatmadıysa konu açın High Power 750W 80+ Bronze nasıldır diye.

Tamamdır sağ ol.

Kardeşim be şu an toplayamayacagım yani 1 2 ay daha var senin varsa bir instagran hesabını alabilir miyim alacabiğim zaman bir danişsam olur mu?

Geri
Yukarı