R5 2600 ve RX 590 Sistem Sıcaklık Değerleri

Bence de almalısın çünkü işlemcim 1.250v'de 4.4 GHz'de çalışıyor ve benimki boşta 37-42 yükte 65-77 arası.
Soğutucu önerisi verin bea bari :) yoksa attığım iyi midir boşta 30 civarı yükse 60 civarı olsun istiyorum Dark Freezer x124 de var.
Dostum, CBS açık büyük ihtimal normal. Kapat düşer sıcaklık ama FPS de düşer.
FPS ne kadar düşer.

Dostum bende 3600x var boşta kendi kendine bazen 40 bazen 70 derece arasında rastgele geziyordu.Aşırı ses yapıyordu fanıda, gece sinir oluyordum. Bugün core boost'u kapattım 38 dereceyi geçmedi hiç sıcaklık. Emin olmamakla birlikte 2600de de bu özellik olduğunu biliyorum , biostan kapatırsan bence farkı göreceksin. Amd adam gibi güncelleme yayınlayana kadar kapalı kalsın.

Dostum bak net şekilde söylüyorum şuan sen core boostu kapatsan en az 20 derece oynayacak. Alacağın hiç bir soğutucu şuanki ayarlarında o kadar oynatmayacak. Tabi hem soğutucu hem core boost kapatsan daha fazla farkettirir. Yine de sen bilirsin.
Kapattım geldim şuan biostan, izlemedeyim 46 derecede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı