R5 2600X RTX 2080 Sistem Anlık Kilitleniyor

Valla benim bilgisayarım geçmişte oyunun ortasında bazen 10-15 dk bazen 30 dk sonra donuyordu, ses takılır vaziyette kalıyordu, pc ye reset atmayana kadarda düzelmiyordu, çok kafa patlattım olmadı, en son ekran kartını değiştirdim bir daha öyle bişey olmadı.

Lisanslı değil sonradan crack yaptı ben birşey demedim bu zamana kadar kullandıgım bütün sistemler cracklıydı ama şimdi win 10 pro key aldım ondan kaynaklı olabilirse aldıgım key ile kuracağım windowsu
Ekran kartı daha yeni ya 2080 ekran kartı bu ayarlarda sıkıntı yaşamamalı diye biliyorum yanlışmıyım yoksa benmi çok zorluyorum sistemi
gta 4k da ultra
forza 2k da ultra açmalı yani bence sıkıntısız

Orijinal lisanlı şekilde kurun. Kimse babasının hayrına bir şeyleri Crack yapıp bedavaya dağıtmaz. Vardır içinde bir şeyler. Bir de başında durdun değil mi parça vs çalınmış veya değiştirilmiş olabilir.

Yok canım tanıdık dükkan ve başında durdum bütün işlem boyunca ozaman win 10 orjinal yükeleyip deneyeyim bi ama hiç kimse ondan kaynaklandıgını söylememişti sizce ondan mıdır sorun
Win 10 orjinal pro lisanslı kurdum sonra aida 64 stress testte yine 15 sn sonra dondu sorun hardware kaynaklı artık onu öğrendim kasayı garantiye yollamayı dusunuyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı