R5 3350G 6500 XT sistem oyunlarda kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Rynkar1905

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
SSD veya HDD modeli
240gb ssd / 2tb hdd
Ekran kartı
RX 6500 XT
İşlemci
Ryzen 5 3350G
Bilgisayarım oynadığım oyunlara göre iyi ama kasıyor. Dying Light oynuyorum kasma var. Hatta pain to town red gibi kötü oyunlar bile kasıyor, belki genel bir optimizasyon sıkıntısı vardır pek anlamıyorum. (Ekran kartı sürücüsü güncel)

Bilgisayarım oynadığım oyunlara göre iyi ama kasıyor. Dying Light oynuyorum kasma var. Hatta pain to town red gibi kötü oyunlar bile kasıyor, belki genel bir optimizasyon sıkıntısı vardır pek anlamıyorum. (Ekran kartı sürücüsü güncel)
CTRL+Shift+O kısayoluyla kullanım değerlerinize bakın ve drop girdiği anlarda screenshot alın.

Abimde RX6700 A320M A-PRO 16 GB RAM 240GB SSD 2th HDD ve R5 3350G bulunuyor ve onda bile 1080P'de darboğaz olmuyor sizde olması çok garip. Şimdi gidip YouTube'dan test izle FPS'leri karşılaştır bilgisayarına bir virüs taraması yap yüksek performans moduna al güç ve uykudan sistemi.

Oyunlarda arka planda açık internet tarayıcı bırakma, Görev Yöneticisi'nden hepsini sonlandırıp oyuna gir.

Ryzen 5 3350G işlemci var ve RX6500 almayı düşünüyorum bahsettiğiniz garip kasmalar başıma gelir mi?

3350G 3200'ün R5 hali sana tavsiyem ilk fırsatta işlemciyi yükseltmelisin.

Bu sistemle ne gibi bir FPS değerleri alırım yükseltme imkanım hiç yok.

Onu YouTube'da izlemelisin ama oynatır bazı oyunları highda.

Geri
Yukarı