R5 3600 ile B450M S2H uyumlu mu?

F3NZA

Hectopat
Daha fazla  
Sıfırdan sistem topluyorum işlemci olarak R5 3600 modeli anakart olarak da Gigabyte B450M S2H modelini aldım. Bilgisayar açılır mı acaba? Okudugum bir konuda BIOS güncellemesi yapılması lazım falan diyorlardı. Ben de pek anlamıyorum hakim değilim çok PC konusunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, uyumludur. Anakartı yeni aldığınız zaman kutu üzerinde 3000 Ready ibaresi bulunuyor ise BIOS güncellemesi gerektirmez anlamında.

Ben 2 3 ay önce aldığım da bu ibare bulunuyordu. Sizde de bulunacaktır, eğer bulunmazsa da bir ücret karşılığı yapan bilgisayarcılar vardır. Anakartı alacağınız yere mail atabilir, arayabilirsiniz.

Siteden bakıldığı üzere herhangi bir BIOS güncellemesine ihtiyaç duymadığı ve 3. nesil Ryzen işlemcileri doğrudan desteklediği belirtiliyor.

Siteden bakıldığı üzere herhangi bir BIOS güncellemesine ihtiyaç duymadığı ve 3. nesil Ryzen işlemcileri doğrudan desteklediği belirtiliyor.
Saolun hocam
Evet, uyumludur. Anakartı yeni aldığınız zaman kutu üzerinde 3000 ready ibaresi bulunuyor ise BIOS güncellemesi gerektirmez anlamında.

Ben 2 3 ay önce aldığım da bu ibare bulunuyordu. Sizde de bulunacaktır, eğer bulunmazsa da bir ücret karşılığı yapan bilgisayarcılar vardır. Anakartı alacağınız yere mail atabilir, arayabilirsiniz.

Ben Trendyol'dan aldım hocam hiçte dikkat etmedim fazla bakmadım kutuya.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı