R5 3600 ve RX6600 B450M S2H için uyumlu mu?

Gethsmane

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Asgari Ücretli
Hayırlı ramazanlar. Aşağıdaki iki arkadaşı satın almak istiyorum. Halkbank Paraf kartına 12 taksit imkanı veren site bu olduğu için burayı tercih ettim. Ufak bir sorumda elimde 2 buçuk sene önce aldığım Gigabyte B450M S2H var aldıktan sonra da herhangi bir BIOS güncellemesi yapmadım bu durum işlemciden yana sıkıntı çıkartır mı? Daha iyi önerileriniz varsa (linkiyle beraber) alabilirim. Teşekkürler.

hayırlı ramazanlar. Aşağıdaki iki arkadaşı satın almak istiyorum. Halkbank paraf kartına 12 taksit imkanı veren site bu olduğu için burayı tercih ettim. Ufak bir sorumda elimde 2 buçuk sene önce aldığım Gigabyte B450M S2H var aldıktan sonra da herhangi bir BIOS güncellemesi yapmadım bu durum işlemciden yana sıkıntı çıkartır mı? Daha iyi önerileriniz varsa (linkiyle beraber) alabilirim. Teşekkürler.

Hocam konu dışı kusura bakma. Acaba işlemci indirimi ne zaman son bulacak haberin var mı? Ben göremedim de.

Anakartınızın kutusunda Ryzen 3000 Ready yazıyorsa BIOS güncellemesine gerek olmaz. Kutusunu attıysanız Windows arama kısmına "sistem bilgisi" yazıp açın, orada BIOS sürümünde yazana bakıp kontrol edin:

Mesela bende F62d yazıyor, BIOS sürümüm bu.
1648947614069.png

Yeni konular

Geri
Yukarı