R5 3600 işlemci anakarta oturmuyor

Bu video yardımcı olur diye umuyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğimiz gibi, kol kaldırılmamış. Umarım pinler sağlamdır.
1604052043500201618759.jpg

O kolu tabii ki de kaldırdım ama takınca işlemci sallanıyor kitleyince ise pinler hava da kalıyor video yu hemen izliyorum

Herkese iyi günler dilerim. Bir sorunum var işlemcim bugün geldi anakarta taktım ama işlemcinin arka pinleri hava da duruyor ne yapacağımı bilmiyorum. Sorun işlemci de mi anakartta mı bilmiyorum yardım edin. İade mi edeceğim?

Fotoğraf da bu anlaşılmıyor başka da atarım yazmanız yeterli.

Bu bir sorun mu? Sorunsa ne yapmalıyım? İade edeceksem sorun işlemcide mi anakartta mı? Ne yapacağımı bilmiyorum.

Ben hatasız şekilde montajladım tahminimce bir suçum yok. Çentiği açtım ok hizası bir birine denk gelecek şekilde oturttum çentiği kapadım ve tam oturmadıklarını fark ettim.
Herkese iyi günler dilerim. Bir sorunum var işlemcim bugün geldi anakarta taktım ama işlemcinin arka pinleri hava da duruyor ne yapacağımı bilmiyorum. Sorun işlemci de mi anakartta mı bilmiyorum yardım edin. İade mi edeceğim?

Fotoğraf da bu anlaşılmıyor başka da atarım yazmanız yeterli.

Bu bir sorun mu? Sorunsa ne yapmalıyım? İade edeceksem sorun işlemcide mi anakartta mı? Ne yapacağımı bilmiyorum.

Ben hatasız şekilde montajladım tahminimce bir suçum yok. Çentiği açtım ok hizası bir birine denk gelecek şekilde oturttum çentiği kapadım ve tam oturmadıklarını fark ettim.
Herkes sormuş size kolu kaldırdınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı