R5 3600 RX 470 sistem oyun oynarken görüntü gidiyor

umtcnozdmr

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selamlar.
Önceden sadece CS:GO'da yapıyordu fakat artık tüm oyunlarda yapmaya başladı. Oyun esnasında görüntü tamamen kesiliyor, ses geliyor, benim sesim karşıya gidiyor fakat görüntü yok. Böyle olunca mecburen bilgisayarı kapatma tuşuna basarak kapatıyorum. Açtığımda ise ekran kartı driverları silinmiş olarak görüyorum, tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. "DxDiag" ekran kısmına geldiğimde de "grafik cihaz sürücü hata kodu 22" yazıyor. Daha önce yaşayıp çözen veya bir fikri olan var mı?

Sistem:
CPU: AMD Ryzen 5 3600.
GPU: AMD Radeon RX 470 ASUS.
RAM: 3200 MHz HyperX 8x2.
SSD: Crucial P5 512 GB.
PSU: 600W Xigmatek.

Herkese selamlar.
Önceden sadece CS:GO'da yapıyordu fakat artık tüm oyunlarda yapmaya başladı. Oyun esnasında görüntü tamamen kesiliyor, ses geliyor, benim sesim karşıya gidiyor fakat görüntü yok. Böyle olunca mecburen bilgisayarı kapatma tuşuna basarak kapatıyorum. Açtığımda ise ekran kartı driverları silinmiş olarak görüyorum, tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. "DxDiag" ekran kısmına geldiğimde de "grafik cihaz sürücü hata kodu 22" yazıyor. Daha önce yaşayıp çözen veya bir fikri olan var mı?

Sistem:
CPU: AMD Ryzen 5 3600.
GPU: AMD Radeon RX 470 ASUS.
RAM: 3200 MHz HyperX 8X2.
SSD: Crucial P5 512 GB.
PSU: 600W Xigmatek.

DDU ile ekran kartının driverini silin ve en son sürümü tekrar kurup deneyin.

Aynı sıkıntıyı yaşıyorum r5 2600 rx590nitro+ s.e modeli ile. Ne yaptıysam çözemedim. 1 aydan fazladır bu sıkıntı ile uğraşıyorum. Pazartesi günü tamire vereceğim son çare garantisi olmadığı için. Düzelirse eğer ilk fırsatta satıp nvidia kartına geçeceğim.
DDU ile ekran kartının driverini silin ve en son sürümü tekrar kurup deneyin.
DDU filan çözüm etmiyor hocam herşeyi denedim yine aynı hatayı veriyor. Büyük ihtimal kartın güç çekmede sıkıntısı var veya biyerden arızalandı.

Aynı sıkıntıyı yaşıyorum R5 2600 RX590NITro+ s. E modeli ile. Ne yaptıysam çözemedim. 1 aydan fazladır bu sıkıntı ile uğraşıyorum. Pazartesi günü tamire vereceğim son çare garantisi olmadığı için. Düzelirse eğer ilk fırsatta satıp NVIDIA kartına geçeceğim.

DDU falan çözüm etmiyor hocam her şeyi denedim yine aynı hatayı veriyor. Büyük ihtimal kartın güç çekmede sıkıntısı var veya biyerden arızalandı.

Sizde işe yaramamış, arkadaşta yarayabilir. Benim arkadaşımda da vardı ayni sorun, DDU ile silip yükledi, düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı