R5 3600 RX 5600 XT sistem çok fazla hata veriyor

• Konuyu başlatan JR01
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 169

JR01

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarı alalık yaklasık 1.5 yıl oldu son birkaç aydır çok fazla hata almaya başladım, oyunlarda crash yemeye başladım. Ekran kartı driveri ( AMD Adrenalin Edition) hata veriyor ve açılmıyor, silmek zorunda kalıyorum. Aynı şekilde oyunlarda da aşırı bir FPS düşüşü oluyor. Bu sorunları sadece ben mi yaşıyorum? Ve çözüm yolu biliyor musunuz?

Nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum ama Windows u yeni kurdum yani aslında windows sistemi fresh

Şurdan driver silicisini indirip driveri silin.

Şuradan da işletim sisteminiz hangisi ise pro versiyon olan driveri indirip kurun.

Windows kendisi driver kurmuş ise gidip en yanlış olanını kuruyor AMD için.

Şurdan driver silicisini indirip driveri silin.

Şuradan da işletim sisteminiz hangisi ise pro versiyon olan driveri indirip kurun.

Windows kendisi driver kurmuş ise gidip en yanlış olanını kuruyor AMD için.
deneyip geri dönüş yapıcam

Windows'un sürücü kurmasını engelleyin, YouTube'da videolar var şu an unuttum işlemi. Sonrasında DDU ile driveri silip elinizle son sürüm adrenalin Edition sürücüyü kurun. Bende aynısını yaşadım ilk aldığım zamanda, 2023 yılı sürücüyü elimle kurdum akşamına PC'ye kapattım sabah açtığımda durum buydu, 2020'den kalma sürücüyü kurmuş üstüne onunla çakışıyordu.

aga
Windows'un sürücü kurmasını engelleyin, YouTube'da videolar var şu an unuttum işlemi. Sonrasında DDU ile driveri silip elinizle son sürüm adrenalin Edition sürücüyü kurun. Bende aynısını yaşadım ilk aldığım zamanda, 2023 yılı sürücüyü elimle kurdum akşamına PC'ye kapattım sabah açtığımda durum buydu, 2020'den kalma sürücüyü kurmuş üstüne onunla çakışıyordu.

teşekkür ediyorum ama ben bu şekilde anlamıyorum video varsa atamısın

Aga

Teşekkür ediyorum ama ben bu şekilde anlamıyorum video varsa ata mısın?

Ayarlar uygulamasından Windows Update sekmesine gelip Update'leri kapatın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DDU
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sürücü kurulum

Geri
Yukarı