R5 3600 sıcaklığı oyunda 72 derece

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
R5 3600 var bende, Arctic Freezer'e sports Duo 34 soğutucu kullanıyorum. Az önce Core Performance Boost açtım, işlemci sıcaklığı masaüstünde 50-55, oyun içinde 68-72 civarlarında idi (sadece GTA 5'te denedim). Sıcaklık değerlerine normal diyebilir miyiz? İşlemciyi tam yükte kullanmadım daha. GTA 5'te %40-50 kullanıyordu, yer yer 4.2 GHz'e çıkıyordu işlemci hızı. Ve dediğim gibi 68-72 derecelerde geziyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
R5 3600 var bende, Arctic Freezer'e sports Duo 34 soğutucu kullanıyorum. Az önce Core Performance Boost açtım, işlemci sıcaklığı masaüstünde 50-55, oyun içinde 68-72 civarlarında idi (sadece GTA 5'te denedim). Sıcaklık değerlerine normal diyebilir miyiz? İşlemciyi tam yükte kullanmadım daha. GTA 5'te %40-50 kullanıyordu, yer yer 4.2 GHz'e çıkıyordu işlemci hızı. Ve dediğim gibi 68-72 derecelerde geziyordu.
GTA 5'te normal de bana masaüstünde 50-55 biraz fazla gibi geldi. Arkada uygulama çalışıyorsa ayrı.

Dışarısı 35 derece 😃

Spec delta RGB.
Hocam mersindeyim hava 32 derece ve uzay montaj kullanıyorum tabiri caizse yaprak kımıldamıyor. Boşta 40 derece. Bir de termal macundan dolayı sıcaklık sorunları yaşayan biriyim. Belki de benimki anormal düşüktür ya da kasanızdan kaynaklı hava akışı iyi olmayabilir. Sizin için diyorum.

Geri
Yukarı