R5 3600 sıcaklık değerleri

Hocam 1.250 oldu sıkıntı yok 1.250 iyi değil mi? Ama herhalde 1.3 çıkabilirim.

Hocam aman sakin. 1.250'de stress testi yapin sikinti cikmassa ve kapanip acilmada sikinti olmazsa idel deger bu cikarmayin daha yukarisina.
Hocam durumlar ne stabil calisiyor mu sistem?
@GodPlayer1927.

Son düzenleme:
Hocam aman sakin. 1.250'de stress testi yapin sikinti cikmassa ve kapanip acilmada sikinti olmazsa idel deger bu cikarmayin daha yukarisina.
@GodPlayer1927.
Hocam yaptım ısı değeri yüksek. ama sistem açılmıyor açılırken hata onarma yerine gelip ordan başlangıç onarıma basıp bekleyince giriyor bilgisayara her girdiğimde artık hep açıp kapatınca oluyor. Sizin fikirleriniz nedir hocam?
Disk sağlığı gayet iyiydi
Windows sorun taraması yaptım sorun yoktu
@GodPlayer1927.
Böyle yaptım hocam
1600759518466.png

Yük altında değilken sistem çok ısınıyor 65-70c gibi 1.1 volt olurmu hocam?

Hocam yaptım sıcaklık değeri yüksek. Ama sistem açılmıyor açılırken hata onarma yerine gelip oradan başlangıç onarıma basıp bekleyince giriyor bilgisayara her girdiğimde artık hep açıp kapatınca oluyor. Sizin fikirleriniz nedir hocam?
Disk sağlığı gayet iyiydi.
Windows sorun taraması yaptım sorun yoktu.

Hocam Windows konusunda tam bir fikrim yok daha bilgili kisileri etiketleceğim. Bir de isi degerleriniz nedir? @Yener K. @Lockheed @Samotne Ciasteczka @Staj Yapan Donanımcı.

Yeni konular

Geri
Yukarı