R5 3600 sıcaklık değerleri

Kötü, dandik macun sanırım. Ama dandik olmasına rağmen MK değeri fena değil.

Undervolt ve CPB kapatmayı denedin mi?
Zaten şuanda undervolt da hocam 3.60 ghz ile 0.9 Voltaj çekirdek değeri öyle yapınca sıcaklık değeri yük altında 62 geçmiyor
Kötü, dandik macun sanırım. Ama dandik olmasına rağmen MK değeri fena değil.

Undervolt ve CPB kapatmayı denedin mi?
Ve hocam bu konuyu açmamın sebebi windows başlatırken hata oluyor o yüzden emin değilim. konun detayı burda isterseniz.

Evet sizce windows açılmama sorunu nedir hocam? ramdan dolayı mı donanımsal mı yoksa windows ile mi format atmam mı lazım?
Sen ilk temiz Windows 10 formatı at. Devam ederse MemTest86 yapalım, RAM sorunu olup olmadığını anlayalım. Temiz çıkarsa SSD/HDD sorunu gibi gözüküyor.

BIOS ekranına sorunsuz gelebiliyorsun değil mi?

Sen ilk temiz Windows 10 formatı at. Devam ederse MemTest86 yapalım, RAM sorunu olup olmadığını anlayalım. Temiz çıkarsa SSD/HDD sorunu gibi gözüküyor.

BIOS ekranına sorunsuz gelebiliyorsun değil mi?
Evet bios ekranına gelirken sıkıntı yok çıkarken windowsu açarken sorun oluyor Ssd, Hdd testerini yaptırdım her ikisinin sıcaklık değerleri 40 ın altında sağlıkları iyi durumda ram testi yaptım windowsdan ama ne olduğunu hatırlamıyorum fakat bir sorun vardı heralde üreticiyle görüşün diye.

Hocam format atsam tüm sürücüleri geri mi yüklemem lazım ve format atma kısmı windows onarım yerinden format atma kısmından değil mi? tek c diskine format atabilrim değil mi hocam?

@GodPlayer1927 Şöyle, o sıfırlama kısmı tam format değil. Windows klasöründe temiz Windows ISO'su var, oradan yeniliyor kendini. Sağlıklı değil.

Format kesin çözüm. Aynen, tek C diskine atabilirsin zaten öyle yap ;)

RAM sorunu gibi gözüküyor. Garanti ile görüştün mü?

@GodPlayer1927 Şöyle, o sıfırlama kısmı tam format değil. Windows klasöründe temiz Windows ISO'su var, oradan yeniliyor kendini. Sağlıklı değil.

Format kesin çözüm. Aynen, tek C diskine atabilirsin zaten öyle yap ;)

RAM sorunu gibi gözüküyor. Garanti ile görüştün mü?
Hayır görüşmedim. hocam Peki nerden sadece c diskine format atabilirim?

@GodPlayer1927 Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum - Technopat Sosyal

Buradaki adımları uygula. Flashtan açınca bilgisayarı disk kısmı gelince sadece C'yi sil, biçimlendir ve oraya kur Windows'u, D'ye elleme.

Ek olarak, garanti ile görüşmelisin.
1600762974601.png

Flash dediğiniz yer burası değil mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı