R5 3600 ve R9 290 sistemde görüntü gitmesi

StoneCold

Decapat
Daha fazla  
RAM
Corsair vengeance rgb pro 3200mhz
SSD veya HDD modeli
Samsung Evo 860
Ekran kartı
R9 290 tri x oc
Anakart
Msi b550 gaming edge wifi
İşlemci
Ryzen 5 3600
Herkese merhaba, R9 290 Tri X OC ekran kartım var. 5 aydır kullanıyorum sıkıntı yoktu ama 2 gündür oyuna girdiğimde yarım saat 1 saat bazen 2 saat sonra görüntü birden gidiyor ve fanlar son hızda çalışıyor. Sorun nereden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
%99 ihtimalle tekrar reballing yapılması lazım o zaman. Üstünüze alınmayın fakat çok güç tüketen kartlara düzgün bakılmayınca AMD arızalanıyor diye söyleniyor insanlar. :D
başka parçadan olma ihtimali yok mudur hocam oyuna girmeyince kapanmıyor çünkü testte de kapanmıyor sadece oyun

Hocam HyperX Fury s Pro mouse için uygulamadan alınca 108 TL'ye geliyor demişsiniz ben şu an almaya çalışıyorum ama 158 TL yazıyor. Diğer konuda mesaj sayım yetmediği için yazamadım.

Telefonda oluyor sadece uygulamaya giriş yapınca 50 TL'lik bir kupon veriyor 150 TL üstü alışverişte kullanılıyor 158 TL'den 108 TL'ye geliyor👍

Komu bütünlüğünü bozduğumuz için özür dilerim.

Gayet yeterli aslında. Benim 290'ımda besleme arızası olmuştu güç kaynağına bağlı olarak. Oyuna girince görüntü gitmesi genelde VRAM arızası diye biliyorum hocam, ama çipiniz tamir gördüğü için çip arızası da olabilir.
sağolun hocam tamirciye gitme zamanı gelmiş o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı