R5 3600X 2060 Super Valorant FPS düşmesi

UmutPerk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Valorant oynarken sürekli olarak FPS düşmesi yiyorum ve gerçekten inanılmaz sinir bozuyor. FPS'im 200 civarı iken 150'ye düşüyor sonra bazen aniden 90'a vs. düşüyor. İşlemcim AMD Ryzen 5 3600X, ekran kartım Galax 2060S 8 GB ve oyun da M.2 SSD'ye kurulu. Görüntü ayarlarını yükselttim yine oluyor, düşürdüm yine oluyor, orta ayar yaptım yine oluyor. Yani oyun içerisinde yapılacak her şeyi yaptım yine oluyor. NVIDIA Denetim Masası'ndan ise ayarlara dokunmadım çünkü başka oyunlar da oynuyorum Valorant'a özel ayar yapmak istemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

İnternetten dolayı olabilir ethernet kablosuyla oynuyorum ben şu an pingim 7 civarı görünüyor ama ağ sorunu yazıyor sağ üstte ve grafikler oyun içinde patates olup düzeliyor . Sistemim ryzen 5 5600 rx 6700 yani bence sorun internetinden dolayı

İnternetten dolayı olabilir Ethernet kablosuyla oynuyorum ben şu an pingim 7 civarı görünüyor ama ağ sorunu yazıyor sağ üstte ve grafikler oyun içinde patates olup düzeliyor. Sistemim Ryzen 5 5600 RX 6700 yani bence sorun internetinden dolayı.

Hayır internetim ile ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum. TurkNet GigaFiber 1000'e 1000 kullanıyorum ve başka hiçbir şeyde internet ile alakalı bir sorun yaşamadım. Paket kaybı ya da ağ sorun uyarılarını da almıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı