R5 3600X Kasa kapağı kapalıyken sıcaklık sorunu

Önü mesh kasa her zaman iyidir ya bi sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Serin serin kullanırsın artık :D
Valla hocam kafam çok rahatladı. Adam akıllı oyun oynuyorum artık. Sıcaklık kaç derece olmuş çok ısınmış mı falan bakmıyorum bile. Pubg ultra ayarlarda 71 benim ayarlarda 57 derece. Apex hem ultra hem benim ayarlarda 67-68 derece. Kalabalık yerlerde 71 falan oluyor bazen. Şuan çok memnunum.

Valla hocam kafam çok rahatladı. Adam akıllı oyun oynuyorum artık. Sıcaklık kaç derece olmuş çok ısınmış mı falan bakmıyorum bile. Pubg ultra ayarlarda 71 benim ayarlarda 57 derece. Apex hem ultra hem benim ayarlarda 67-68 derece. Kalabalık yerlerde 71 falan oluyor bazen. Şuan çok memnunum.
Aynen güzelmiş değerler. Sen de benim gibiysen eğer kafa rahatlığı çok önemli yoksa tadı tuzu kalmıyor. Benim ekran kartı 60-61 oluyor genelde. Geçen Rainbow oynarken niyeyse 64-65lere çıktı başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki :D

Aynen güzelmiş değerler. Sen de benim gibiysen eğer kafa rahatlığı çok önemli yoksa tadı tuzu kalmıyor. Benim ekran kartı 60-61 oluyor genelde. Geçen Rainbow oynarken niyeyse 64-65lere çıktı başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki :D

Valla hocam ben kafama takıyorum ya en sevmediğim huyum da bu. 65 yine kötü bir değer değerli ki hocam. 83 leri gören biri olarak normal diyorum 😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı