R5 3600X ve 2060 sistem toplama

Bütçe
10.000 - 15.000
Bu bütçede berbat, yukarıda iki tane sistem topladım, onlara bakabilirsiniz.

Toplam 15.051 TL.

Toplam 15.115 TL.
Çok çok daha iyi olacaktır. Ancak A2000 ısınma sorunlu diyorlar, değiştirilebilir bence.
Hocam görselde gözükmüyor PSU olduğu ayrıca böyle bir sisteme Frisby marka kasa ve PSU alınmamalı onun dışında kötü değil o kadar da.
Aynen, kötü değil. Çok kötü. 11K sisteme 2060 ve 3600X... :D

Galax, Inno3D, Zotac gibi kartlar en az Asus ve MSI kadar kalitelidir.

Servis ile ekran kartı markasının arasında bir bağ yok. Aldığınız yerin servisi size hizmet verecek. :)

Üstelik bu gibi markalara güvenmeyip Frisby gibi markaya güvenmeniz biraz güldürdü. :D
Valla dediğim gibi frisby aslında az çok biliyorum ama kasanın fan renkleriye psu olmasını görünce direkt ekledim :D :D Öyledir muhtemel çünkü bilmiyorum bu sıralar tek duyduğum asus msi vs. :)

Hocam görselde gözükmüyor PSU olduğu ayrıca böyle bir sisteme Frisby marka kasa ve PSU alınmamalı onun dışında kötü değil o kadar da.
Teşekkürler :)
Bu bütçede berbat, yukarıda iki tane sistem topladım, onlara bakabilirsiniz.

Toplam 15.051 TL.

Toplam 15.115 TL.
Teşekkür ederim gayet güzel sistem kenarımda dursun :) Elime geçen miktara göre değerlendireceğim sistemleri :)
Frisby kasa neden peki :D?
Fan renkleri ve psu görünce yapıştırdıysam ondandır :D
Çok çok daha iyi olacaktır. Ancak A2000 ısınma sorunlu diyorlar, değiştirilebilir bence.

Aynen, kötü değil. Çok kötü. 11K sisteme 2060 ve 3600X... :D
Üzüyorsun beni yahu :D :D

860 EVO Sata almanı öneririm. Kasa olarak Corsair, Zalman, CoolerMaster gibi markalara bakabilirsin.

Fan renkleri ve PSU görünce yapıştırdıysam ondandır :D.

Burada PSU markaları ile ilgili küçük bir rehber var, bakabilirsiniz:

Topladığım sistem her koşulda işinizi çok rahat görecektir. Kasaya 2 veya 4 adet daha fan alarak NZXT gibi kullanabilirsiniz. Bu arada kasanın ön paneli çıkıyor isterseniz mesh olarak da kullanabilirsiniz.
12.784TL.

860 EVO Sata almanı öneririm. Kasa olarak Corsair, Zalman, CoolerMaster gibi markalara bakabilirsin.
Burada PSU markaları ile ilgili küçük bir rehber var, bakabilirsiniz:

Bir bakayım hiç araştırmadan daldım konulara sağolasın :)

Burada senin duymak istediklerini söyleseydim 1050Ti aldırırdım. Polyanacılık yapmaya gerek yok, dost acı söyler. :D
Acıya ihtiyaç var doldur doldur :D Teşekkürler yardımlar için :) bu sistemleri kaydettim yıl sonu umarım sistem elimde olur :)

Topladığım sistem her koşulda işinizi çok rahat görecektir. Kasaya 2 veya 4 adet daha fan alarak NZXT gibi kullanabilirsiniz. Bu arada kasanın ön paneli çıkıyor isterseniz mesh olarak da kullanabilirsiniz.
12.784TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı