R5 4600H CS'de nasıl performans verir?

Kraataos

Hectopat
Daha fazla  
Taşınabilir bir notebook arayışındayım. Yakın birinde Matebook 14 R5 4600H 8/512 GB modeli bulunmakta, ara sıra CS oynarım, 1080p de 60+ FPS de 1 2 el atmalık oynatır mı bu cihaz? Harici ekran kartı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Matebook tercih etmenizin sebebi tasarımsal sebepler mi? Daha iyi alternatifler bulunabilir.

Yakın bir dostumda var oda maddi anlamda sıkıntılar çekiyor biraz hem biraz ona yardımcı olayım hem de tam da benim ihtiyacım vardı, cihaz tertemi onda bir kuşkum yok amacım After Effects ve C# form kullanımı, ara sıra CS Minecraft dote 2 türevi oyunlqr oynarım, onun için masaüstü bilgisayarım var zaten seyahatlerimde gezilerde kullanacağım, After Effects'de yaptıpım videolar 2 dk yı geçmediği için 8 GB RAM sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Matebook tercih etmenizin sebebi tasarımsal sebepler mi? Daha iyi alternatifler bulunabilir.

Ve tasarımsal sebepler, alüminyum malzeme ile 2K ekran beni cezbetmiyorda değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam ram maalesef yükseltilebilir değil. İleride yetersiz gelirse cihazı değiştirmekten başka şansınız yok.

Hocam RAM maalesef yükseltilebilir değil. İleride yetersiz gelirse cihazı değiştirmekten başka şansınız yok.

Biliyorum yetersiz kalacağını şu anlık düşünmüyorum ama elbet 3 4 sene sonra cihazı mutlaka değiştiririm.

Hocam RAM maalesef yükseltilebilir değil. İleride yetersiz gelirse cihazı değiştirmekten başka şansınız yok.

Cihaz CS de iken 85 derecelere kadar çıkıyor bana fazla gibi geldi, 1.5 senedir hiç içi açılmamış temizlenmemiş fanları da oldukça tozlu, termal macun ve genel bir bakım yaptırmayı düşünüyorum, kaç derece iyidir sizce?

Son düzenleme:
Diğer videolarda durumu nedir? Eğer orada düşükse sizde de duruma göre en kötü 10 derece civarı fark eder diye düşünüyorum.

Tekrar bir test yaptım 10dk oynadığım vakit 92 dereceye kadar çıkıyor benimki testlerde 80 85 arası, kesin bir bakım gerekli o zaman. Bakım yapıldıktan sonra 80 derecede günde 1 2 maç atsam cihazda bir sıkıntı çıkarır mı?

Geri
Yukarı