R5 5500 RTX 3050 sistem nasıldır?

Ara sıra Minecraft oynuyoruz arkadaşlarla RTX'le oynasam fena olmaz aslında🤔

RT AMD'dede var fakat RT açmak için Windows 10 Edition lazım ve her haritada açılmıyor.
Teknoloji bakımından NVIDIA öneririm fakat fiyatına göre hangisi performanslı ise onu tercih edin fakat NVIDIA bu teknoloji işini iyi yapıyor ileriye dönük olarak NVIDIA alın.
İleride güzel ve yararlı bir teklonojiyi piyasaya sürerlerse faydalanabilirsin.

+
(1 adet daha ram ekle çift kanal kullan.)

Son düzenleme:
RT AMD'dede var fakat RT açmak için Windows 10 Edition lazım ve her haritada açılmıyor.
Teknoloji bakımından NVIDIA öneririm fakat fiyatına göre hangisi performanslı ise onu tercih edin fakat NVIDIA bu teknoloji işini iyi yapıyor ileriye dönük olarak NVIDIA alın.
İleride güzel ve yararlı bir teklonojiyi piyasaya sürerlerse faydalanabilirsiniz.

+

24 inç biraz az gibi geldi. Ayrıca kulaklık ve klavye de alacağım.

24 inç biraz az gibi geldi ayrıca kulaklık ve klavye de alacağım.

Klavye mouse sisteme dahil.

2X:
Toplam 21,110 TL.

Ekran kartını RTX 3070 Ti seçersek fiyatı 1700 TL artıyor. Bu ekran kartı 3070 Ti'dan biraz daha performanslı ve ucuz. Bütçeyi arttırma imkanınız varsa kesinlikle arttırın ve bu sistemi alın. Monitör olarak önerim budur:
Hem 2K çözünürlüğe sahip hem de IPS panel olan bir monitör önerecektim fakat maalesef bu fiyata bulamadım.

Sistem ile beraber 24,959 TL tutuyor. Klavye ve mouse için dediğim gibi bütçenizi arttırmanız iyi olur..

Son düzenleme:
2X:
Toplam 21,110 TL.

Ekran kartını RTX 3070 Ti seçersek fiyatı 1700 TL artıyor. Bu ekran kartı 3070 Ti'dan biraz daha performanslı ve ucuz. Bütçeyi arttırma imkanınız varsa kesinlikle arttırın ve bu sistemi alın. Monitör olarak önerim budur:
Hem 2K çözünürlüğe sahip hem de IPS panel olan bir monitör önerecektim fakat maalesef bu fiyata bulamadım.

Sistem ile beraber 24,959 TL tutuyor. Klavye ve mouse için dediğim gibi bütçenizi arttırmanız iyi olur.
Usta valla seni de yorduk eyvallah

2X:
Toplam 21,110 TL.

Sistem ile beraber 24,959 TL tutuyor. Klavye ve mouse için dediğim gibi bütçenizi arttırmanız iyi olur.

Güzel sistem, VA panel de iş görür TN kadar kötü değil IPS'e çok yakın.

IPS paneller VA panellere göre daha iyi bir görüntü sunar.

VA, “dikey hizalama” (Vertical Alignment) anlamına gelmektedir. Adından da anlayabileceğiniz üzere, bu ekran teknolojisi, ışığın geçmesine izin vermek için bir voltaj uygulandığında eğilen, dikey olarak hizalanmış sıvı kristaller kullanır. İşte bu IPS ve VA ekran panelleri arasındaki temel farktır.

Geri
Yukarı