R5 5500 - RTX 3050 sistem nasıldır?

Vallahi iki marka da iyi değil en azından kasa kasadır da güç kaynakları kötü aklında olsun. Şimdi kullan ama en erken garantisi bitince elden çıkar.

8000 TL'ye RTX 3060 12 GB var o neyin indirimiymiş merak ettim? RTX 3050'nin edeceği 5500 TL falandır emin misin RTX 3050 sattıklarına?

Hocam bence arkadaş sistemi kendi toplamamış vatan çalışanları toplamış gibi haksızmıyım?

Vallahi iki marka da iyi değil en azından kasa kasadır da güç kaynakları kötü aklında olsun. Şimdi kullan ama en erken garantisi bitince elden çıkar.

8000 TL'ye RTX 3060 12 GB var o neyin indirimiymiş merak ettim? RTX 3050'nin edeceği 5500 TL falandır emin misin RTX 3050 sattıklarına?

şuan yılbaşı öncesi bir indiirm olabilir ben normalde 7k bütçe ile gittim ancak baktım 3050 gamingx 8gb 7800 diye onu aldım biraz daha ekleyip üstüne çıkamazdım zaten vatan ikide bir bir şey yapıyor o gün 3050 internet parası 11280di bir 9k oluyo değişiyor yani

İlk ekran kartını 7800'e aldım yazıyor ben mi göremedim?
sadece ekran kartı 7800 arkadaşlar

kasa psu ile birlikteydi frisby FC-9280G rampage alcaktım pek güvenemedim kasada frisbye güvenmek istedim

warzoneda falan drop yiyorum durduk yere onu nasıl çözeirm bunlar açılınca düzelir mi

hocam ilk ekran kartı aldım vataandan 7800e aldım tam gittiğimde indirim vardı sonra dedim ki yılbaşı gelince zam gelcek o yüzden sistem toplayım işlemci falan onlarda 7200-7400 tuttu
Kazıklanmışsınız hocam. Geçmiş olsun.

Hocam bence arkadaş sistemi kendi toplamamış vatan çalışanları toplamış gibi haksızmıyım?

Arkadaşı güzel kazıklamış Vatan. 11.280 TL'lik RTX 3050'yi indirimle 7800 TL'ye düşürdüler diyor neyi anlatacaksın şimdi. Hem de Gaming X ışıklı mışıklı.

İlk ekran kartını 7800'e aldım yazıyor ben mi göremedim?
O işlemci ve anakart için dikkatli okursan hocam.
Ben ASUS dual 3050’e 5.000 lira vermiştim eski sistemimi yazmaya üşendim ama cs 1.6 oynarken 100 derece olup kasardı. 3050 alınca ne olduğunu az çok anlarsınız. 😅

Kazıklanmışsınız hocam. Geçmiş olsun.
hocam ben aldığımda 3060 falan pahalıydı dedigim gibi ikide bir bir şey yapıyor vatan şuan da benim ekran kartı vatanda bu kadar her gün bir fiyat değiştiriyolar

Arkadaşı güzel kazıklamış Vatan. 11.280 TL'lik RTX 3050'yi indirimle 7800 TL'ye düşürdüler diyor neyi anlatacaksın şimdi. Hem de Gaming X ışıklı mışıklı.
hocam canımız sağolsun diyelim öyle aldık artık bilmeden

Ben demiştim zaten hocam, bu vatan 3050 ilk çıktığında 25k fiyat vermişti işlemcisi 10.nesil i5 hatta. Babam alalım dedi bende babama “Baba adamlar bizi ayak altı öhm öhm” yani uzun lafın kısası vatandan asla bilgisayar alınmaz bana göre.

hocam ben aldığımda 3060 falan pahalıydı dedigim gibi ikide bir bir şey yapıyor vatan şuan da benim ekran kartı vatanda bu kadar her gün bir fiyat değiştiriyolar

hocam canımız sağolsun diyelim öyle aldık artık bilmeden
O ekran kartı hayatta 7800 etmez hocam. İade şansınız varsa iade edin..

Ben demiştim zaten hocam, bu vatan 3050 ilk çıktığında 25k fiyat vermişti işlemcisi 10.nesil i5 hatta. Babam alalım dedi bende babama “Baba adamlar bizi ayak altı öhm öhm” yani uzun lafın kısası vatandan asla bilgisayar alınmaz bana göre.
Bazı istisnalar dışında Vatan kazık fiyata satıyor.

Geri
Yukarı