Elektronik R5 5500- RTX 4060 sistem 15.999 TL

Başlık 15999 ama fiyat 17999?

Düzeltme : kod girmek gerekiyor arkadaşlar. Başlık sahibi paylaşmış.
kupon var 2k lık

Hocam bütçe meselesi. Am 4 platformu hala daha kullanılabilir en az 4-5 sene daha yolu var diye düşünüyorum. düşük seviye bir sistem toplasanız bile yapacağınız işlemci, ram ve gpu update ile alır götürür. Şu an en basit b450 anakarta bile r9 5900x takılabiliyor. Yani bütçeniz varsa tabiki am5 - ddr 5 platformuna geçin ama en azından ddr5 ram ve am 5 işlemci fiyatları düşene kadar gerek yok bence.
Mesela benim 30k civarı bir bütçem var ne yapmalıyım günlerdir araştırıyorum ama bir türlü tatmin edecek ne cevap ne sistem bulabildim. 3 4 sistem buldumda 30 dakkada yada 2 3 dakika sonunda bittiler bende yetişemedim

kupon var 2k lık

Mesela benim 30k civarı bir bütçem var ne yapmalıyım günlerdir araştırıyorum ama bir türlü tatmin edecek ne cevap ne sistem bulabildim. 3 4 sistem buldumda 30 dakkada yada 2 3 dakika sonunda bittiler bende yetişemedim
Hazır sistem almayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa kendiniz mi toplayacaksınız?

Hazır sistem almayı mı düşünüyorsunuz? Yoksa kendiniz mi toplayacaksınız?
Düzgün olsun gerisi hiç önemli değil kendim toplamayla baktım önce hazırlara nispeten pahalı geldi o yüzden hazırlara bakmaya başladım bende siz ne önerirsiniz tek tek indirimli ürün mü kovalamak daha mantıklı olur

Düzgün olsun gerisi hiç önemli değil kendim toplamayla baktım önce hazırlara nispeten pahalı geldi o yüzden hazırlara bakmaya başladım bende siz ne önerirsiniz tek tek indirimli ürün mü kovalamak daha mantıklı olur.

Hocam her iki durum da da karlı olabilirsiniz. Pch goat V2 çıktı mesela tam bir F/P ürünü ama 1 saatte bitti. Böyle indirimler olunca hazır almak daha karlı. Şahsen bana kalırsa pahalı da olsa kendin toplamak en iyisidir. Kişiden kişite değişebilir. 30k ile 7500Fli sistem dizilebilir.

Hocam her iki durum da da karlı olabilirsiniz. Pch goat V2 çıktı mesela tam bir F/P ürünü ama 1 saatte bitti. Böyle indirimler olunca hazır almak daha karlı. Şahsen bana kalırsa pahalı da olsa kendin toplamak en iyisidir. Kişiden kişite değişebilir. 30k ile 7500Fli sistem dizilebilir.
Vaktiniz varmı bilmiyorum ama şu ikisi nasıl

Vaktiniz varmı bilmiyorum ama şu ikisi nasıl

Hocam 4070 var ama fiyatlar bir tık yüksek geldi.

Hocam 4070 var ama fiyatlar bir tık yüksek geldi.
Yani ucuzunu bulayım diyorum denk gelmiyor çalışıyorum sürekli takip edemiyorum tek tek topla dedin ya bu sistemlerden birisi iyi mi yoksa direkt tek tek toplayayım mı ona göre artık nokta koyup direkt harekete geçicem elimde gramlık altınlar dolar Euro sterlin var bozup en azından ekran kartı hariç herşeyi rahatlıkla alırım sonrada 3x 12gb lık bir 4060ti yada 4070 birşeyler beklerim

Yani ucuzunu bulayım diyorum denk gelmiyor çalışıyorum sürekli takip edemiyorum tek tek topla dedin ya bu sistemlerden birisi iyi mi yoksa direkt tek tek toplayayım mı ona göre artık nokta koyup direkt harekete geçicem elimde gramlık altınlar dolar Euro sterlin var bozup en azından ekran kartı hariç herşeyi rahatlıkla alırım sonrada 3x 12gb lık bir 4060ti yada 4070 birşeyler beklerim
Olabilir hocam cpu ram anakart tarzı şeyleri bir alıp ekran kartı beklenebilir.

Hocam genel bir siteleri kontrol ettim uygun fiyata hiç bir şey yok. Yarın haberleşelim daha detaylı bakacağım inşallah.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı