Elektronik R5 5500- RTX 4060 sistem 15.999 TL

Guzel fiyat.

Eki Görüntüle 1964076
Hiç mantıklı bulmuyorum sırf RTX 4060 olsun diye bütün malzemelerin kalitesinden kısıyorlar yurtdışı hazır sistemlere bakıyorum hem diğer malzeme kaliteleri daha iyi hem de adam akıllı bir markanın rtx 3060ti'ı var. 4060 ım olsun kafasıyla 2 yıl sonra sorun çıkaracak malzemeli sistem alıyorsunuz anlamış değilim

Hiç mantıklı bulmuyorum sırf RTX 4060 olsun diye bütün malzemelerin kalitesinden kısıyorlar yurtdışı hazır sistemlere bakıyorum hem diğer malzeme kaliteleri daha iyi hem de adam akıllı bir markanın rtx 3060ti'ı var. 4060 ım olsun kafasıyla 2 yıl sonra sorun çıkaracak malzemeli sistem alıyorsunuz anlamış değilim
Reis yardımcı oluver sana zahmet o zaman o kadar anlamıyorum Sıkı tı orada tek tek ürünleri söyle o kadar bilgin varsa da yada wp herhangi bir yerden ulaşmama imkan tanırsan derdimi anlatayım derman ol :)

Reis yardımcı oluver sana zahmet o zaman o kadar anlamıyorum Sıkı tı orada tek tek ürünleri söyle o kadar bilgin varsa da yada wp herhangi bir yerden ulaşmama imkan tanırsan derdimi anlatayım derman ol :)
Hocam konu aç nasıl bir sistem ve içeriğinin kalitesine dair ve beni etiketle yardımcı olurum

Ayrıca 2 tip sistem var 1 hazır sistem 1 kendin yaptığın
Türkiyede kendin yapmaya kalkarsan daha pahalı tutar, hazır sistem daha mantıklı

Merhaba;
Aynı fiyata 5600 işlemciye sahip sisteme bakabilirsiniz.

Hocam ben şimdi illa 12gb olsun diyorum ekran kartı 8 gb çoğu yerde sıkıntı çıkartmaya full kullanmaya başlıyormuş ne diyorsun bu konu hakkında.
Hocam onlar bilgisiz elemanların sözleri. Yok 8 GB yetersizmiş falan fistan. 1080p oyunculuk için hâlâ yeterli. Zaten 4060/Ti, 1080p kartıdır. 1-2 sene boyunca da yeterli olmaya devam edecek. Özellikle RTX 4000 serisinde DLSS 3 olduğu için 1-2 sene daha rahat idare eder. DLSS, VRAM kullanımını düşürür.
DLSS.png

Guzel fiyat.

Eki Görüntüle 1964076
hocam kuponlu fiyatı 17k olmuş yine de alınır mi sizce bütçe 16 k zorlayıp almayı düşünüyorum ama

Geri
Yukarı