Elektronik RTX 4060 Sistem 15.999 TL!

İnternette var 8 bin 11 bine 6900 XT al elden güvenmiyorsan 4K da her şeyi oyna, 4060 fiyatından da düşük, bazen 2.el olmasına rağmen sorunsuz oluyor.

Ekran kartları kolay kolay bozulacak cihaz değil ısınma problemi yoksa termal padleri erimemişse alınır her türlü.

Reis 8 bin ile iyi kapmıssın vallahi. Hayırlı olsun diyelim.

Teşekkürler reis çok iyi yakaladım adamlar 1.5 sene mining yapmış ama kart çok sağlam çıktı ağır testlere soktum termal padleri hiç yıpranmamış.

Son düzenleme:
İyi değil kardeşim hala iyi diyon inatla, 5600 işlemci koymuş, stok sogutucuyla mı kullanacaksin onu, ona soğutucu da aldın mı 17 bine yaklaşır.

13100f ise Max TDP 90 Watt, stok sogutucuyla bile gider yani tam performans.

Adam neredeyse piyasa fiyatına satılan bir mali, öve öve bitiremiyor, millete geçiriyor yani anlicagin. O yüzden üçkağıtçı herifin teki.
İyi değil kardeşim hala iyi diyon inatla, 5600 işlemci koymuş, stok sogutucuyla mı kullanacaksin onu, ona soğutucu da aldın mı 17 bine yaklaşır.

13100f ise Max TDP 90 Watt, stok sogutucuyla bile gider yani tam performans.

Adam neredeyse piyasa fiyatına satılan bir mali, öve öve bitiremiyor, millete geçiriyor yani anlicagin. O yüzden üçkağıtçı herifin teki.
Şimdi 16k ya stok açilsa almazmisin o sistemi ?

Hazır sistemlerin hepsinde neredeyse genelde B450M olur zaten, B550 yapsa 17-18k olurdu fiyatı.

En kötü PCI 4.0'dan mahrum kalıyorsun işlemci ve ekran kartı desteklediği halde sırf anakart yüzünden kullanamıyorsun. Ekran kartı ve M.2 SSD'lerin PCI 3.0 ve 4.0 arayüz hız farkı var çünkü. Benim Z97 Pro gamer anakartım bile PCI 3.0 destekli siz düşünün gerisini.

300 dolar yurt dışında 300 dolar olarak bize gelince vergi falan filan fiyat hali ile 3-4 bin artıyor. Bunu fırsat bilip hangi teknoloji sitesi olursa olsun bunu pahalıya satıyor, olması gerekenden yeminle, 2. El kartı 3070 Ti 35 bin TL'ye satanları gördü bu gözler. Selbest piyasa kimse ederi kadar fiyat biçmiyor.
Yurt dışında vergi vermiyorlar mi?

Tabii'ki var ama eyaletlere göre değişebiliyor, Amerika'da KDV dahil olmuyor ürüne ab/İngiltere'de dahil oluyor genellikle vergiler. Ama her türlü bizden iyilerdir satın alma konusunda.

Yani onlar da 300$+kdv eyalete göre. Dolayısıyla 300$ baz fiyat ise bizde de üzerine vergi binmesi normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı