R5 5500 RTX3060 sistem CS:GO'da 250-300 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Bende de aynı problem var. R5 3500X ve RTX 2060 var. Dust 2 rekabetçide 250 300 FPS alıyorum. Bazen 150'ye düşüyor. Nasıl düzelteceğimi bilmiyorum.

Bende hala düzeltmiş sayılmam ne yapacağım bilmiyorum.

500FPS üstü alan yok YouTube benchmarklarında, normal yani FPS değerleriniz ve bu FPS sizi nasıl tatmin etmiyor hocam? Zaten monitörünüzdeki Hz'den fazlasını göremiyorsunuz. 500Hz monitörünüz yoksa tabii.

İyice bakmanı tavsiye ederim :)

Dosya Ekleri

• Ekran_Goruntusu_36.png
    Ekran_Goruntusu_36.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 19
Hocam benim sistem 4060 + Ryzen 5600 sabit 240 alıyorum %15 CPU kullanımı var 55 derece nasıl arttırırım?

Benim kendi kişisel tahminim Ryzen işlemciler CS:GO ile uyumlu çalışamıyor. Fps_max 0 komutunu denemediyseniz deneyin. Veya monitörün Hz ine sabitlenmiş olabilir G-SYNC V-Sync açıksa

Neden öyle düşündünüz hocam?

Ben uzun zamandır CS:GO oynuyorum ve her şeyi denememe rağmen 400 sabit FPS'i alamıyorum. Aynı sistemin intellisi alıyor. Bilmiyorum bana böyle gibi geliyor. BIOS'tan CPB açınca biraz FPS artıyor ama öyle de 90 derecede çalışıyor işlemci çok voltaj veriyor. Lakin yine de 400 sabiti sağlayamıyor.

Hocam internette gördüğüm testte ortalama 500 alıyordu arada bir 700'ü görüyordu aynı PC ayrıca ayarlardan vb kıstım 350 alıyorum Hz'e sabit değil yani. Valoranttada benzer performans alıyorum düşük ayarlarda 250-300 FPS civarı.

PC'yi fazla kurcalamadım bir tek GHz'yi overclock yaptım (3, 5 GHz den 4,2 GHz'ye aldım voltuda orantılı arttırdım)

Ben uzun zamandır CS:GO oynuyorum ve her şeyi denememe rağmen 400 sabit FPS'i alamıyorum. Aynı sistemin intellisi alıyor. Bilmiyorum bana böyle gibi geliyor. BIOS'tan CPB açınca biraz FPS artıyor ama öyle de 90 derecede çalışıyor işlemci çok voltaj veriyor. Lakin yine de 400 sabiti sağlayamıyor.
O seri ile alakalı olabilir mi hocam? Ryzen 3. Nesil vs.

Geri
Yukarı