R5 5500 RTX3060 sistem CS:GO'da 250-300 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Dostum maksimum voltajı %50'ye çekip denemeliyim değil mi?

Evet NVIDIA sunuyor o ayarı güvenilir o yüzden 50 üstünü denemedim bir şey diyemem ama 50'de oynuyorum ben bende bir sorun yok yapabilirsin.

CPU kullanımım %30 civarı onu nasıl yükseltebilirim?

Oyunda artar o kendiliğinden ona overclock yapmıştım geri çektim pek yemedi açıkçası.

Zaten yüksek ayarlarda bu sistem cs de bu performansi verir 3asagi 5 yukari daha fazlasinada ihtiyacin yok zaten
Kardeşim siz anlamıyormusunuz? 50 kere yazılmış şu konuda neye ihtiyacım olup olmadığı değil mesele, bu bilgisayar bu performansı verebiliyorken ben neden alamıyorum, ve ayrıca fazlasına da ihtiyacımızın olmadığına nasıl karar verdin? 250 300 fps oynarken dm sunucularında 150ye kadar düşüyor. Rekabetçi maçlarda da zaman zaman 150lere kadar düşebiliyor. Böyle olunca da akıcılık bozuluyor.

Kardeşim siz anlamıyormusunuz? 50 kere yazılmış şu konuda neye ihtiyacım olup olmadığı değil mesele, bu bilgisayar bu performansı verebiliyorken ben neden alamıyorum, ve ayrıca fazlasına da ihtiyacımızın olmadığına nasıl karar verdin? 250 300 fps oynarken dm sunucularında 150ye kadar düşüyor. Rekabetçi maçlarda da zaman zaman 150lere kadar düşebiliyor. Böyle olunca da akıcılık bozuluyor.
Onların kafası basmıyor hocam.

Laptop değil kasa dostum.

NVIDIA GeForce Experience'tan alt+Z yaptığım zaman performans seçeneğini seçip %50'lik güvenli bir voltaj yükselttim kullanımı %100e sıcaıklığı 90a sabitledim MSI Afterburner'dan yaptığım overclocku geri aldım ve şu an sabit 499 alabiliyorum.

Yazdım buraya.

Şey dediklerini uyguladım fakat voltaj arttırmama rağmen %39-%40 civarı kullanıyor CS'de sende nasıl oldu acaba ek ayar mı yaptın acaba.

Ayarları en düşüğe aldım FPS baya arttı RX 570 ve R5 5500.

resim_2023-08-06_190059403.png

Şey dediklerini uyguladım fakat voltaj arttırmama rağmen %39-%40 civarı kullanıyor CS'de sende nasıl oldu acaba ek ayar mı yaptın acaba.

Maksimum güç kaçta?

Kardeşim siz anlamıyor musunuz? 50 kere yazılmış şu konuda neye ihtiyacım olup olmadığı değil mesele, bu bilgisayar bu performansı verebiliyorken ben neden alamıyorum, ve ayrıca fazlasına da ihtiyacımızın olmadığına nasıl karar verdin? 250 300 FPS oynarken DM sunucularında 150ye kadar düşüyor. Rekabetçi maçlarda da zaman zaman 150'lere kadar düşebiliyor. Böyle olunca da akıcılık bozuluyor.

Hay ağzına sağlık kardeşim anlatamadım bir türlü <3

Yeni konular

Geri
Yukarı