R5 5500U GTA 5 FiveM'de 96 derece olması normal mi?

arda.nb01

Femtopat
Daha fazla  
GTA 5 FiveM oynuyorum. Oyun 15 dakikadır açık. Sıcaklık bu şekilde. Son zamanlarda bu olmaya başladı.
Sistem: Ryzen 5500U 8 RAM GTX 1650.
Sürüclerin güncel olmamasıyla bir alakası olabilir mi acaba?

HWMonitor 4.04.2024 15_55_53.png

Laptop ise sıcaklıklar normale yakın fakat halen yüksek, eğer kasa ile kesinlikle en yakın zamanda termal macun değiştirin halen devam ediyorsa fanı değiştirin. Ayrıca gördüğüm kadarıyla diskiniz 71 derecede çalışıyor. Kasanızın hava akışı hiç iyi durmuyor.

GTA 5 FiveM oynuyorum. Oyun 15 dakikadır açık. Sıcaklık bu şekilde. Son zamanlarda bu olmaya başladı.
Sistem: Ryzen 5500U 8 RAM GTX 1650.
Sürüclerin güncel olmamasıyla bir alakası olabilir mi acaba?

Eki Görüntüle 2158802

Laptop mu? Laptopsa normal.
Masaüstüyse termal bakımını ne zaman yaptınız ve hangi macunu kullandınız?

Laptop ise sıcaklıklar normale yakın fakat halen yüksek, eğer kasa ile kesinlikle en yakın zamanda termal macun değiştirin halen devam ediyorsa fanı değiştirin. Ayrıca gördüğüm kadarıyla diskiniz 71 derecede çalışıyor. Kasanızın hava akışı hiç iyi durmuyor.

Laptop hocam normalde bu kadar değildi virüs var ise bunu yapabilir mi peki hocam?

İşlemci R5500u olarak belirtilmiş yani dizüstü: Ne olduğunu sormanız...

Yalnızca cevabınız yeterli, bıraktığınız ifade boş... Hayatımı Technopat'a adamıyorum ve başlıkta ne yazdığını gözümü monitöre sokmadan uzaktan okuyorum, miyopum. Sen hiçbir zaman yanlış okumadın mı? Bir gün aynısı sana yapıldığında bu anı hatırlarsın.

Geri
Yukarı