R5 5600 80-85 sıcaklık değeri normal mi?

Aynı ayar değil de benim ayarlarım aslında ayar değil değiştirmem gereken bir şeyse değiştireyim. Sizinkini o yüzden merak ettim.

Eki Görüntüle 1918156
Doğru yerde sanıyorum.

Eki Görüntüle 1918165
Ama bir de şurada 2 giriş var. Biri RGB biri USB demişlerdi. RGB girişi olmaynlar USB portuna taksın diye var demişti birisi. Onu takmamıştım onunla alakalı değildir değil mi?

Zahmet olacak ama yönü önemli mi bir siz de bakar mısınız aynı şekilde mi takmışız soğutucuyu.

Eki Görüntüle 1918237
Çentiklerdin birini çıkaramadım o kadar uğraşmama rağmen.

Hocam macun değiştirmeden geri mi taktınız? Hocam bence kaliteli macun alın o macunu temizleyip yenisini uygulayın. Çıkar tak yapmaktan olabilir.

Hocam macun değiştirmeden geri mi taktınız? Hocam bence kaliteli macun alın o macunu temizleyip yenisini uygulayın. Çıkar tak yapmaktan olabilir.
Çıkar tak ile olduğunu sanmıyorum. Kurduğumdan beri ilk defa açtım o da bugün ama macun alacağım. Öneriniz var mıdır?

Evet, "Low" ve "High" fan hızı anlamına geliyor. Onu "H"ye ayarlayın.
Tamamdır teşekkür ederim işe döndüm akşam macunu uygulamadan bide öyle bakacağım sağ olun.

Çıkar tak ile olduğunu sanmıyorum. Kurduğumdan beri ilk defa açtım o da bugün ama macun alacağım. Öneriniz var mıdır?

Tamamdır teşekkür ederim işe döndüm akşam macunu uygulamadan bir de öyle bakacağım sağ olun.

Kendi üzerindeki macun ilk kullanımda işe yarardı ama artık sorun olacaktır. Kaliteli bir macun alarak takarsanız daha iyi olur. Macun olarak ben Cooler Master MasterGel Pro sunu kullanmıştım iyi gibi geldi bana.

IMG_20230830_023832.jpg
Arkadaşlar sizce halen bir gariplik var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı