R5 5600 için macun önerisi

Sana göre değmeyebilir. Benim için de ihtiyaç mesela onu ne yapıcaz? Mx4 kullanmadım nasıl olduğu hakkında yorum yapamam lakin Grizzly hakkında yapabilirim.
MX-4 Kullanmadıysan kullanmanı tavsiye ediyorum o halde. Ben hem Kryonaut hem de MX-4 kullandım arada 1 derece falan var. İnternette yapılan testlerde övüldüğü kadar iyi bir macun değil.

MX-4 Kullanmadıysan kullanmanı tavsiye ediyorum o halde. Ben hem Kryonaut hem de MX-4 kullandım arada 1 derece falan var. İnternette yapılan testlerde övüldüğü kadar iyi bir macun değil.
1652988277012.png

Bende 10 derece farkediyor neredeyse. Önceki macunum da Cooler Master Nano mu ne öyle bir şeydi.

Kryonaut o bütçeye en iyi macun diyebiliriz
Mx-4 ise o bütçeye en iyi F/P macunu.

Fiyat olarak arada ciddi fark mevcut.
Sıcaklıkla cidden sorunun vardır o zaman 1-2 derece bile hayati önem taşır çok iyi bir macuna ihtiyacın vardır ve o fiyat farkına değer ama normal koşullarda tercih etmek biraz keyfi oluyor bence.

Ha ikisinde de cebinden yaklaşık aynı para çıkacak, alıp senelerce kullanayım dersen MX-4 ama yok ben bir alıp süreyim bir dahaki sefere kim öle kim kala dersen Kryonaut.

Eki Görüntüle 1393117
Mesele watt ise al kardeş :D Kaliteli bir şeyler önerelim dedik vizyonsuzlar sardı başımı yine.
Kardeşim r5 5600 kullanan adama 1 gramı 160tl olan macunu öneriyosun, ben 4 gramı 120tl olan şeyi öneriyorum ve arada göreceği sıcaklık farkı 2 derece. Vizyonsuz dediğin insan sana mantıklı bir şekilde kendisinden serin çalışan bir işlemciye macun alırken neden 5 katı para harcamaması gerektiğini anlatıyor ama gelip vizyonsuz diyorsun. Kaliteli bir şeyler önerelim diyip mx-4 gömeni de ilk defa gördüm. Sanki merdiven altı ürün öneriyoruz. Her şeyin en pahalı en kalitelisi demek değil , mx-4'ten %5 daha iyi iş cıkarırken %425 daha pahalıyla oturup bunu niye 5600 kullanan adama öneriyorum diye kendini sorgulamalısın bence.
Para dedi olmasa gider R9 alır adam, tavsiye isteyen herkese her şeyin en kalitelisi olsun diye en pahalısı önermek vizyon ise ben vizyonsuzum hiç sorun değil.

Kardeşim r5 5600 kullanan adama 1 gramı 160tl olan macunu öneriyosun, ben 4 gramı 120tl olan şeyi öneriyorum ve arada göreceği sıcaklık farkı 2 derece. Vizyonsuz dediğin insan sana mantıklı bir şekilde kendisinden serin çalışan bir işlemciye macun alırken neden 5 katı para harcamaması gerektiğini anlatıyor ama gelip vizyonsuz diyorsun. Kaliteli bir şeyler önerelim diyip mx-4 gömeni de ilk defa gördüm. Sanki merdiven altı ürün öneriyoruz. Her şeyin en pahalı en kalitelisi demek değil , mx-4'ten %5 daha iyi iş cıkarırken %425 daha pahalıyla oturup bunu niye 5600 kullanan adama öneriyorum diye kendini sorgulamalısın bence.
Peki sen nereden çıkartıyorsun bu macunun aynı kondisyonda stabil kalabileceğini? Birisi 1 sene stabil kalıp diğeri 5 sene mi stabil kalıyor anlamıyorum. En az 2 3 sene sürmesine gerek kalmayacak işte adam gibi bir macun öneriyoruz yine suçlu oluyoruz arkadaş. Git 5900x işlemciye mx4 sür sen 5 6 ayda bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı