R5 5600 MSI RTX 3060 Ventus sistem nasıldır?

Bütçe
21700

Ardisos

Centipat
Daha fazla  
Geçen bün İtopya'dan hazır bir sistem aldım. Parçaları şu şekilde. Sizce fiyatını hak ediyor mu? Çok ani gelişti sizin de görüşlerinizi almak istedim.

Sistem 21700 TL ediyor. Taksit yaptığım için 23 bin TL gibi bir fiyat çıkıyor. Şu anda kargoya verildi. Rahat kullanır mıyım? Çoğunlukla FPS tarzı oyunlar oynayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gayet iyi sistem lakin ekran kartı işlemciye göre düşük kalmış o işlemciyle oc yaptığın zaman 4.3 , 4.4 GHZ görebiliyorsun ekran kartını onun yerine rx6700 xt çekebilirdin. Nvideanın dlss özelliğini ve geforce experience gibi kişiselleştirme programları kullanabilirsin. harici durumda yüksel ayarlarda 200-300 fps alırsın diye düşünüyorum.

Bence gayet iyi sistem lakin ekran kartı işlemciye göre düşük kalmış o işlemciyle oc yaptığın zaman 4.3 , 4.4 GHZ görebiliyorsun ekran kartını onun yerine rx6700 xt çekebilirdin. Nvideanın dlss özelliğini ve geforce experience gibi kişiselleştirme programları kullanabilirsin. harici durumda yüksel ayarlarda 200-300 fps alırsın diye düşünüyorum.
seçme özelliğim yoktu zaten. oc işlerine pek girmem teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı