R5 5600 RX 6600 Sistem PSU Önerisi

Satın aldım arkadaşlar çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-25-02-06-45-894_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-25-02-06-45-894_com.android.chrome.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 20
Hayırlı olsun hocam.

Gerçekten yıllardır böyle sistem toplamak hayalimdi şükürler olsun topladım son parçası PSU eksikti sayenizde onu da tamamladim.

Peki hocam son bır sorum olacak ben bu PSU'yu kasaya nasıl monte edeceğim anakart işlemci falan montaj videosu var mı acaba?

Son düzenleme:
Gerçekten yıllardır böyle sistem toplamak hayalimdi şükürler olsun topladım son parçası PSU eksikti sayenizde onu da tamamladim.

Peki hocam son bır sorum olacak ben bu PSU'yu kasaya nasıl monte edeceğim anakart işlemci falan montaj videosu var mı acaba?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'in bu tarz bilgilendirici videoları var, yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'in bu tarz bilgilendirici videoları var, yardımcı olur.

Çok teşekkür ederim hocam şu an deprem bölgesindeyiz eğer montajı yapamasam tekrar yazarsam parçalar gelince yardımcı olabilir misiniz?

@Berkay Kiraz hocam bu önermiş olduğunuz güç kaynağı fln hepsi geldi sistem ilk açılmadı bios update gerekiyormuş ekran kartı ve işlemci 5000 serisi olduğu için yaptık açıldı sonra ekran kartı driver yükleyelim dedik ekran kartı olacak görüntü gidiyor güç kaynağı yetersiz geliyor

Diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
@Berkay Kiraz hocam bu önermiş olduğunuz güç kaynağı fln hepsi geldi sistem ilk açılmadı bios update gerekiyormuş ekran kartı ve işlemci 5000 serisi olduğu için yaptık açıldı sonra ekran kartı driver yükleyelim dedik ekran kartı olacak görüntü gidiyor güç kaynağı yetersiz geliyor

Diye düşünüyorum.
Güç kaynağının yetersiz gelmesi imkansız. Konu aç derim.

driver yükleyelim dedik ekran kartı olacak görüntü gidiyor güç kaynağı yetersiz geliyor

Sürücü yükledikten sonra görüntü gidiyorsa sorun PSU kaynaklı değildir. OCCT veya benzeri bir program ile yüke sokmadan PSU testi yapamazsınız. Ekran kartı şüpheli sürücüden sonra hemen görüntü gidiyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı