R5 5600 RX 6600 sistem video izlerken ekran siyah oluyor

b0reaS

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da video izlerken ekran 2 saniye dondu. Ondan sonra 3 saniye siyah ekran verdi. Ama sesler düzgün geliyordu. Ekran geldikten sonra AMD crash Defender sorun bildir ekranı geldi karşıma ve kapattım. Bu sorun 2 gün önce de YouTube'da video izlerken olmuştu ve WattMan hatası falan diyordu Radeon uygulamasının bildirimlerinde. İlk kez hata verdiği için pek önemsemedim ama tekrar verince canımı sıkmaya başladı.
Brave kullanıyorum ve donanım hızlandırma kapalı. Son önerilen driver yüklü 22.5.1
  • ASUS Dual RX 6600.
  • Ryzen 5 5600.
  • 16 GB RAM.
  • Team T-Force 1TB SSD.
  • Cooler Master MWE V2 Bronze 650W.
Parçaları yazdım ama hiçbirini değiştiremem.

Son düzenleyen: Moderatör:
@b0reaS sonra ne oldu bir daha girdin bir daha mı çöktü? Eğer sorunsuz oynadıysan 12 aradan sonra basit bir çökme için yazmana gerek yok bunlar anlık olan şeylerdir. Bellek veriyi doğru okumamıştır, program hata vermiştir vb.

Hayır bir daha çökmedi ve 12 gün ara değil hocam 5 gün ara.
Yardımlarınız için teşekkürler sorun sıklaşırsa yazayım o zaman.

Sık sık olursa yazayım dedim, bugün 2 kere oldu.
Az önce Valorant oynarken siyah ekran verdi 3 saniye falan ekran geldiğinde Valorant'tan atmıştı ekran kartı güncel değil diyordu. (en son önerilen sürümde)
Sizce sorun neden kaynaklanıyor?

@kino hocam konu yükseltme yok herhalde sizide ikide bir pingliyorum kusura bakmayın.

Son düzenleme:
@b0reaS Valorant dışında bir oyunda oldu mu? Olmadıysa Riot Launcher seçeneklerinde oyun dosyalarını onarma gibi bir seçenek olacak onu yap devam et.

@b0reaS Valorant dışında bir oyunda oldu mu? Olmadıysa Riot Launcher seçeneklerinde oyun dosyalarını onarma gibi bir seçenek olacak onu yap devam et.

Tamam hocam doğrulama yapayım, Roblox'ta olmuştu bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı