R5 5600 - RX 6700 sistem ne kadar eder?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Telefon değiştirmeyi düşünüyorum. O yüzden de sistemi satmaya karar verdim.

R5 5600 - 1.5 sene garantisi var.
B450M S2H - garantisi yok.
Kingston HyperX Fury 2x8 16 GB 2666 MHz - garantisi yok.
XFX RX 6700 - 1 ay önce alındı.
Corsair H100X - 1.5 sene garantisi var.
Aerocool KCAS 600W +80 Plus - garantisi yok.
MSI MAG Forge 100R.

SSD ve HDD vermeyeceğim. Sistem bu şekilde.

ASUS TUF VG24VQE monitör.

Sistemden ayır monitör var. Monitörü ayrı satmayı düşünüyorum. Sizce sistem ne kadar eder? Monitör ne kadar eder?

Arkadaşlar merhaba. Telefon değiştirmeyi düşünüyorum. O yüzden de sistemi satmaya karar verdim.

MSI MAG Forge 100R.

Sistemden ayır monitör var. Monitörü ayrı satmayı düşünüyorum. Sizce sistem ne kadar eder? Monitör ne kadar eder?

Sistem bayağı yeni yazık olur tabii senin kararın ama zarar edersin biraz 🙂

Hocam haklısınız bende üzülüyorum daha ekran kartından hevesimi bile alamadım ama telefonu değiştirmek istiyorum. Malum ülkemizin durumu belli. 26k TL telefon olunca mecbur bazı şeylerden feragat etmek gerekiyor.
Ekran kartında bir sorun felan mı var? Neden zevk almadın farklı bir sorun mu yaşıyorsun?

Hocam haklısınız bende üzülüyorum daha ekran kartından hevesimi bile alamadım ama telefonu değiştirmek istiyorum. Malum ülkemizin durumu belli. 26k TL telefon olunca mecbur bazı şeylerden feragat etmek gerekiyor.
Telefon için ben bilgisayarımdan asla vazgeçmem. Bence bir kez daha düşünün. Yazık olur.

Ekran kartında bir sorun falan mı var? Neden zevk almadın farklı bir sorun mu yaşıyorsun?

Zevk değil hevesini alamamış. İki kelime farklı anlam :)

MSI MAG Forge 100R.

Sadece kasa için teklifin nedir?

Ekran kartında bir sorun falan mı var? Neden zevk almadın farklı bir sorun mu yaşıyorsun?

Sistemin bütün parçalarından memnunum, hiçbir sorun yaşamıyorum. Akşamları en fazla 3 saat bakabiliyorum. Çok fazla vakit ayıramıyorum. Şimdi de artık tamamen video ve yayın izliyorum. 2-3 tane oyun var.

Aynen öyle. 1 aylık kartı (sıfır ise) bayağı yazık olur.

Sıfır hocam. Tebilon üzerinden almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı