R5 5600 - RX 6700 sistem ne kadar eder?

Bence satmayın hocam. İleride pişman olabilirsiniz. Yaşınızı bilmiyorum fakat yazın 1 ay bile günlük 350 lira alabileceğiniz bir yere girseniz çıkartırsınız telefon parasını.

Birleşelim ve sattırmayalım hocam. Hele telefon için satılması inan içimi sızlattı. Hala Samsung C7 kullanan biri olarak içim acıdı.

Birleşelim ve sattırmayalım hocam. Hele telefon için satılması inan içimi sızlattı. Hala Samsung C7 kullanan biri olarak içim acıdı.

Benim de hocam vallaha. Telefon için cidden değmez. RX 6700'lü sistemler cidden pahalı oluyor genellikle. Zaten dediğim gibi günlük 350 liraya çalışabileceği bir yere girse 1 ay bilemedin 1.5 ayda parasını çıkartır. Bu arada bende C5 kullanıyorum :/

Gül gibi sistemi bırakıyorsunuz hocam yapmayın bence illa telefon almak istiyorsamizda bana kalırsa işinizi görecek bir şey alın bir telefona 26k bütçe bence biraz fazla

Adınıza karar vermek asla haddime değil ama bilgisayardan vazgeçmek zordur, evet telefon da ihtiyaç ama bilgisayar da en az telefon kadar önemli.

Gül gibi sistemi bırakıyorsunuz hocam yapmayın bence illa telefon almak istiyorsamizda bana kalırsa işinizi görecek bir şey alın bir telefona 26k bütçe bence biraz fazla.

Samsung A54 bile çok yeterli bir telefon bence. Çok anlamsız geliyor bir telefona 26k vermek. Her ikisinde de aynı işi yapacaksın. Ha bilemem belki gereğinden fazla program kullanıyosundur marka takıntın vs. vardır ona karışamam hocam.

Benim de hocam vallaha. Telefon için cidden değmez. RX 6700'lü sistemler cidden pahalı oluyor genellikle. Zaten dediğim gibi günlük 350 liraya çalışabileceği bir yere girse 1 ay bilemedin 1.5 ayda parasını çıkartır. Bu arada bende C5 kullanıyorum :/

Ben anlamıyorum inan. Sonuçta telefon. YouTube giriyor. Alo diyor. Sosyal medya da işimi görüyor. Gerisi teferruat bence. Telefona verilen paraya acıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı