Elektronik R5 5600 - RX 6700 XT Sistem 16.999 TL!

Katılıyorum bu arada. 3060 Ti'a çöp demek ağır hakaret olur birebir vs atsalar 3060 Ti havada karada alır, üstelik güncel oyun piyasasında NVIDIA AMD'den optimizasyon konusunda kat kat daha güçlü ki AMD markası daha performanslı bir ekran kartı yapsa bile optimizasyon konusunda sıkıntılı olduğu için o performansı gösteremez.

3060 Ti havada karada alır mı 6700 XT'yi fena güldüm bu yoruma. Git test videolarını izle önce. Hem daha güçsüz hem de VRAM olarak daha kötü 3060 Ti. Bu dönemde 3000 serisi kartların hiçbiri sıfır alınmaz. 6000 serisi f/p olması ile hala alınabilir durumda yoksa onlar da alınmazdı.

İyi. Agi yok, Everest yok, Xigmatek yok. Güzel olmuş.
Artık kaçırmayın derim 16k'ya RX6600 zar zor bulunur iken bu fiyata 6700XT kaçırmayın. Çöp 3060Ti 8GB VRAM modeli alınacağına kıyaslamak hakaret zaten 6700 XT daha iyi.
Çok çok uygun.
6700 XT daha iyi bir tercih olabilir ancak sırf VRAM eksisi var diye 3060 Ti'a çöp demek tuhaf. Kaldı ki AMD ile NVIDIA tarafındaki VRAM kullanımını kıyaslamak abes optimizasyon farkından dolayı. 3060 Ti kullanıp 8 GB'den dolayı tıkanan görmedim daha hiç.
Geçen gün benzer sistemi 22.000e iyi fiyat diye paylaşmışlardı. Olması gereken fiyat bu aslında. Amd 7700 serisi çıkmasına az kalmışken alınır mı derseniz de alınır.
Katılıyorum bu arada. 3060 TI a çöp demek ağır hakaret olur birebir vs atsalar 3060 TI havada karada alır, üstelik güncel oyun piyasasında Nvidia AMD den optimizasyon konusunda kat kat daha güçlü ki AMD markası daha performanslı bir ekran kartı yapsa bile optimizasyon konusunda sıkıntılı olduğu için o performansı gösteremez.
Bakmazsan göremezsin.
Ek soğutucu olarak buna gerek var mı? Amd Wraith Prism LED Rgb Işlemci Soğutucu

Merhaba sistemi satın aldım. Çıkan güncel oyunları yüksek grafiklerde oynamak istiyorum. İnşallah doğru tercij yapmışımdır. Yorumlarınızı bekliyorum.

Evet, oynatir (1080p) yuksek grafik. QHD bile oynatiyor su anlik. Bu bütçe icin ve sistemdeki parcalara bakarsak guzel sistem.

Son düzenleme:

Şu ikisi nasıl peki
Gerek olur hocam, idareten kullanabilirsiniz ama pek tavsiye etmem farkı olmaz..
Çok iyi fiyat. Aynı sistemi 18'e aldım 1 ay önce özelleştirmeleri saymazsak.
Evet, oynatir (1080p) yuksek grafik. QHD bile oynatiyor su anlik. Bu bütçe icin ve sistemdeki parcalara bakarsak guzel sistem.
Merhabalar sistemi satın aldım. Çıkan güncel oyunları yüksek grafiklerde oynamak istiyorum. İnşallah doğru tercij yapmışımdır. Yorumlarınızı bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı