R5 5600 RX 6700 XT sistemde oyunlarda 60 FPS kilidi nasıl kaldırılır?

İşletim sistemi
Windows 10

yusuf düz

Decapat
Daha fazla  
RAM
32 GB
Ekran kartı
6700 XT
Anakart
H450m
İşlemci
R5 5600 4.4 GHz
Selamı aleyküm arkadaşlar oynadığım oyun 60 FPS üstü çıkmıyor ve ms suresi yuksek FPS kilidini aşmanın bir yolu var mı? MS süresini düşürmenin bir yolu var mı? Oyun içinde AMD ayarlarında bütün ayarlar yapılı dikey esitleme vesaire FPS'yi sabitleyecek her şey kapalı yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran: Alienware 360Hz 0.5 ms.
İnternet: 1024MBPS-0 jitter-2 PING-55 upload.

Oyunlarda otomatik V-Sync açık oluyordur default olarak. Ya da AMD Radeon ayarlarından dikey eşitlemeyi kapatıp ayarı uygulamalar için bu ayarı kullan seçebilirsinizz.

Cevabınız için teşekkürler ama dediğiniz her şey ayarlı olmasına rağmen 61 FPS sabit bunu kaldırmanın başka bir yolu var mı?

Oynadığınız oyunun bir adı olmalı. Belirtirseniz yardımcı olmak isteyenin işine yarayabilir.

Metin2 eski bir oyun dostum kusura bakma yazmayı unutmuşum.

Cevabınız için teşekkürler ama dediğiniz her şey ayarlı olmasına rağmen 61 FPS sabit bunu kaldırmanın başka bir yolu var mı?

Başlattan oyun çubuğu kısayolları yazıp çark işaretli seçeneği açın. İçerisinde bir tik var XBox Game Bar kapatma. Onu kapatıp bir deneyebilir misiniz ?

Metin2'nin sunduğu Max FPS odur belki. Radeon ayarlarından ayar çekip oyundan da ayar çekip yine olmuyorsa oyunun sınırıdır. Bfme2 gibi.

Geri
Yukarı