R5 5600X Fan Tavsiyesi

Siz kendiniz de bakın oraya. Vidayla tutturmak daha sağlıklı çünkü. 1 köşe kaldıysa denk gelmemesi imkansız gibi bir şey.
kasa böyle valla lanet ettirdi bu işlemci bana normal kullanımda 60 derece oyuna giriyorum 90 95 derece gibi anormal bir sıcaklık oluyor kasanın içi cayır cayır yanıyor

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-10-02 at 15.40.34.jpeg
    WhatsApp Image 2022-10-02 at 15.40.34.jpeg
    152,1 KB · Görüntüleme: 27
+++ 3 hafta önce aldım işlemciyi sıcaklık değerleri yine böyleydi iade yaptım servise gitti falan dedim bu ısı değerleri normal değil diye ama araştırdım baya bi bir çok kişi bu konudan muzraip

Önde cam falan varsa sökün o camı.
oyuna girer girmez bu derece 80 lere cıkıyor bir süre sonra 90 derece camı açık bıraksam ne kadar fark edebilir ki

+++ 3 hafta önce aldım işlemciyi sıcaklık değerleri yine böyleydi iade yaptım servise gitti falan dedim bu ısı değerleri normal değil diye ama araştırdım baya bi bir çok kişi bu konudan muzraip
Hazır sistemlerin çoğu dandik kasayla satılıyor. Çok fazla kişi de bilmeden hemen alıyor. Bu forumda araştırırsanız çok ısınmadığını anlarsınız.

oyuna girer girmez bu derece 80 lere cıkıyor bir süre sonra 90 derece camı açık bıraksam ne kadar fark edebilir ki
Duruma göre 10-20 derece bile olabilir. Bende de camlı kasa var, iki şekilde de denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı