R5 5600X için sıvı soğutma önerisi

Evet benim de soğutma önerisine ihtiyacim var ,yeni sistem aldim 3060ti + 5600x. islemci stock sogutucusuyla geldi, kasanin önü ve üstü mesh ,oyun oynarken işlemciyi 65 derecelerde stabil tutacak maksimum 500 tl lik soğutucu arıyorum ben de.

GAMDIAS CHIONE E2-120 Lite 120mm ARGB INTEL/AMD CPU Sıvı Soğutma Fiyatı
Bu soğutucu Ryzen 5 5600X i soğutabilir mi? İnternette incelemesini bulamadım.

Evet benim de soğutma önerisine ihtiyacim var ,yeni sistem aldim 5600x stock sogutucusuyla geldi ,oyun oynarken işlemciyi 65 derecelerde stabil tutacak maksimum 500 tl lik soğutucu arıyorum ben de.

Kendinize yeni konu açmalısınız, fakat attığım linke de bakabilirsiniz.

@suvorov

120 mm soğutucular genel olarak pek önerilmezler. Aralarından sıyrılan birkaç ürün haricinde kule tipi soğutucular fiyatlarına göre daha iyi iş çıkarırlar. Soğutucuya güvenir miyim? Hayır. Size önerim sıcaklıklarınızı kontrol etmenizdir. Boşta ve yükte hangi değerleri gördüğünüz önemli.

@suvorov

120 mm soğutucular genel olarak pek önerilmezler. Aralarından sıyrılan birkaç ürün haricinde kule tipi soğutucular fiyatlarına göre daha iyi iş çıkarırlar. Soğutucuya güvenir miyim? Hayır. Size önerim sıcaklıklarınızı kontrol etmenizdir. Boşta ve yükte hangi değerleri gördüğünüz önemli.
teşekkürler hocam bununla halledemezsem 240mm sogutucu alıcam 240mm olarak ne önerirsiniz ?

Geri
Yukarı