R5 5600X sistem için RX 6800 XT vs RTX 3070 Ti

O kadar ayrı bir kulvarda, zaman zaman 3090 Ti bile geçiyor, ancak iyi bir güç kaynağın olması gerekir ve 2K çözünürlükte oynaman gerekir oyunları.

Hocam 2K çözünürlük 1080p 4K nedir anlatabilir misiniz?

Asus 21,5" vp228qg full hd gaming monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus 21,5" vp228qg gaming monitör uygun fiyatlarla sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al. mesela hocam bu monitör var benim elimde ama 24 inç olanı herhalde bu ne çözünürlükte.

6800XT bana göre çok daha mantıklı. VRAM, saf güç, daha düşük elektrik tüketimi, daha az memory ısınma problemi. Ben daha önce kullandım ve herhangi bir driver sorunu da yaşamıyordum. Tavsiye ederim. Alacağınız fiyat ile 6900XT arasındaki fiyat farkı az ise 6900XT alabilirsiniz, uzun yıllar kart defteri kapanır zaten.

6800XT bana göre çok daha mantıklı. VRAM, saf güç, daha düşük elektrik tüketimi, daha az Memory ısınma problemi. Ben daha önce kullandım ve herhangi bir driver sorunu da yaşamıyordum. Tavsiye ederim. Alacağınız fiyat ile 6900XT arasındaki fiyat farkı az ise 6900XT alabilirsiniz, uzun yıllar kart defteri kapanır zaten.

Hocam arada 1500 TL far kvar düzgünce yayın açabilir miyim yayın açıp oyun oynayacağım ve 13600k RX 800 XT veya RX 6900 XT ile darboğaz yapar mı? Ve hangi monitörü kullanmalıyım.

Hocam arada 1500 TL far kvar düzgünce yayın açabilir miyim yayın açıp oyun oynayacağım ve 13600k RX 800 XT veya RX 6900 XT ile darboğaz yapar mı? Ve hangi monitörü kullanmalıyım.

Yayın tabi ki açabilirsiniz. 1500 TL fark için 6900XT alınabilir. Aldığınız modelin serin çalışan iyi performanslı bir model olması sizin faydanıza olur. Bu tür kartlarda darboğaz problemi yaşamak istemiyorsanız 2K çözünürlük 144-165 Hz bir monitör tercih etmeniz iyi olur.

Yayın tabii ki açabilirsiniz. 1500 TL fark için 6900XT alınabilir. Aldığınız modelin serin çalışan iyi performanslı bir model olması sizin faydanıza olur. Bu tür kartlarda darboğaz problemi yaşamak istemiyorsanız 2K çözünürlük 144-165 Hz bir monitör tercih etmeniz iyi olur.

Hocam https://www.akakce.com/ekran-karti/...0g-256-bit-gddr6-16-gb-fiyati,1159640318.html bu modeli nasıldır.

Yayın tabii ki açabilirsiniz. 1500 TL fark için 6900XT alınabilir. Aldığınız modelin serin çalışan iyi performanslı bir model olması sizin faydanıza olur. Bu tür kartlarda darboğaz problemi yaşamak istemiyorsanız 2K çözünürlük 144-165 Hz bir monitör tercih etmeniz iyi olur.

Ve hocam MSI Optix MAG245R2 23.8'' 170Hz 1MS(MPRT) FreeSync PREMIUM OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da nasıldır.

Ekran kartı modeli güzel, aynı fiyatlara bulabilirseniz MSİ Gaming Z Trio modelini de tavsiye ederim. Attığınız monitör ise FHD çözünürlükte. Bu kart için çözünürlük düşük diyebiliriz. 2K yani 1440P bir monitör 6900XT gibi bir kart için daha uyumlu olacaktır.

Ekran kartı modeli güzel, aynı fiyatlara bulabilirseniz MSI Gaming Z Trio modelini de tavsiye ederim. Attığınız monitör ise FHD çözünürlükte. Bu kart için çözünürlük düşük diyebiliriz. 2K yani 1440p bir monitör 6900XT gibi bir kart için daha uyumlu olacaktır.

Hocam çok pahalı oluyor MSI kartları 2K 1440p bir monitör önerebilir misiniz?

Oynayamaz değilsiniz hocam, sadece 6900 XT gibi bir kart 2K ve üzeri çözünürlük için tasarlanıyor. Siz 1080P oynadığınız zaman karttan tam olarak verim almanız zor. Darboğaz sorduğunuz için 1440P tavsiye ediyoruz. Yoksa herşeyi de oynayabilirsiniz tabi.

Geri
Yukarı