R5 5600X sistem için RX 6800 XT vs RTX 3070 Ti

Oynayamaz değilsiniz hocam, sadece 6900 XT gibi bir kart 2K ve üzeri çözünürlük için tasarlanıyor. Siz 1080p oynadığınız zaman karttan tam olarak verim almanız zor. Darboğaz sorduğunuz için 1440p tavsiye ediyoruz. Yoksa her şeyi de oynayabilirsiniz tabii.

Peki hocam 1440p en iyi performans alabileceğim çözünürlük değil mi bu da son sorumdu teşekkür ederim hocam.

Rica ederim, hayırlı olsun hangisini de tercih ederseniz.

Besleyebilecek işlemci ile kullanıldığı ve çok düşük grafikli oyunlarda kullanılmadıkça yapma olasılığı çok düşük.

Sağ olun hocam.

Hocam sistem nasıldır böyle.
Hocam kasayı bulamadım monitörede sizin attığınız 1440p ggiabyte 165 Hz olanı alacağım.

Son düzenleme:
Fiyattan bağımsız olarak bakıyorum herşey güzel. Sadece aynı marka PSU'nun daha önce 850W modelini kullandım. Bir sorun yaşatmadı fakat yük altına girdiğinde bir anda fanını çok hızlandırıyordu. Çıkardığı ses rahatsız ettiği için değiştirmiştim. Benzer bir olay yaşamamak adına yine gold sertifikalı 750-850W alternatif modellere bakabilirsiniz.

Fiyattan bağımsız olarak bakıyorum her şey güzel. Sadece aynı marka PSU'nun daha önce 850W modelini kullandım. Bir sorun yaşatmadı fakat yük altına girdiğinde bir anda fanını çok hızlandırıyordu. Çıkardığı ses rahatsız ettiği için değiştirmiştim. Benzer bir olay yaşamamak adına yine Gold sertifikalı 750-850W alternatif modellere bakabilirsiniz.

Hocam kasa ve güzel bir PSU önerebilir misiniz çok uğraştırıyorum kusura bakmayın.

Bu iki model de sizi üzmez, imkan varsa FSP modeline öncelik verilebilir, bütçe sınırlıysa uygun fiyatlı olan da tercih edilebilir. İkisi de kaliteli.

Kasa için bütçe belirtirseniz ona göre bakabiliriz.

Geri
Yukarı