R5 5600X sistem toplama

İşlemci bakımından hava soğutmaya göre daha az ihtiyaç duyacaktır ancak diğer parçalar için de önemli hava akışı.

Önerdiğiniz iki kasada ki hava akışı iyi değil mi? Biraz fazla sık boğaz ediyorum ama almışken iyi bir şey almayı planlıyorum.
Önerdiğiniz iki kasada ki hava akışı iyi değil mi? Biraz fazla sık boğaz ediyorum ama almışken iyi bir şey almayı planlıyorum.

@Rivadex Ve son olarak arkadaşımızın attığı Crucial RAM'ler Ryzen 5 5600X ile uyumlu mu acaba?

İşlemci bakımından hava soğutmaya göre daha az ihtiyaç duyacaktır ancak diğer parçalar için de önemli hava akışı.

Önerdiğiniz kasalarda alacağım sıvı soğutmayı üste takamıyorum öne takmam bir problem yaratır mı? Zaten sadece öne takılıyor. 360mm.

Dostum bu attığın RAM'in Ryzen ile uyumluluk problemi yok değil mi? Eğer daha performanslı ise direk bunu alacağım

Teşekkür ederim sıvı soğutma olduğu için kasanın çok fazla hava akışına ihtiyaç duymadığını söyledi birileri ne kadar doğru acaba?

Hem daha performanslı hem daha ucuz zaten bu RAM AMD ile uyumluluğu ile ünlendi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı