R5 5600X sisteme dağıtım önerisi

Elimde şu an RTX 3070 var. RX 7000 serisi çıktığında ona geçeceğim gibi. Çünkü elimde bir tane 2K monitör var ve bu ay sonunda inşallah 2K UW monitör daha ekleyeceğim. Haliyle RTX 3070 yetersiz gelecek. 16.000 TL'ye aldığıma yanıyorum...

AMD tarafında güzel çalışıyor.
NVIDIA'nın Wayland'de falan sorunları vardı. Düzeldi mi bilmiyorum. Xorg ile sorun çıkmıyor ama genel olarak.

Hocalarım RTX 3070'i satıp RX 6900 XT'ye geçiş yapacağım, o zaman kuracağım. Bu konu altından RX 6900 XT'ye geçince haber veririm. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Hocalarım RTX 3070'i satıp RX 6900 XT'ye geçiş yapacağım, o zaman kuracağım. Bu konu altından RX 6900 XT'ye geçince haber veririm. İyi forumlar.

Harika haber, zira Linux AMD sürücülerinin performansı orjinal sürücülerden daha iyi bile diyebiliriz. O zaman siz belirtince biz de isteğinize göre önerimizi yaparız...

Harika haber, zira Linux AMD sürücülerinin performansı orjinal sürücülerden daha iyi bile diyebiliriz. O zaman siz belirtince biz de isteğinize göre önerimizi yaparız...

Yarın elimde Sapphire RX 6900 XT Toxic geçecek. Satıl alabildim sonunda hocam.

Arkadaşlar ekran kartı elime geçti lakin bu seferde işlemci değişimi yapacağım için yine uzadı 😀 Bu ay içinde halledebileceğiz umarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı