R5 5600X sisteme Parça önerileri

Yerinizde olsam, anakartı X570 Tomahawk yapar, Kasayı Core P8 yapardım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kasa hava almıyor. Bir de ilerlettim sonda stres testi yaptım, 3090 75 dereceyi gördü diyor. Yani hava akışı kötü, o kartın max sıcaklığı 65 olmalı.

Kasa hava almıyor. Bir de ilerlettim sonda stres testi yaptım, 3090 75 dereceyi gördü diyor. Yani hava akışı kötü, o kartın max sıcaklığı 65 olmalı.
Kasadan dolayı mı? 75 dereceyi görüyor?

Ekleme Ekran kartımın ısınma problemi olduğu için ve bende çok donanım yükseltme ihtiyacı duyduğum için ne kadar iyi olursa o kadar iyidir. Bütçemin sınırına kadar yararlanmak istiyorum.

RTX 2060 Gigabaytta ısınıyor ona göre iyi bir kasa almalıyım karar veremedim halen.
Seçtiğiniz kasa 360MM desteklemiyor. Bir de anakart için 3.000 bütçeyle güzel bir X570 almak daha iyi olur. 240MM sıvı soğutma seçin. Kasayı değiştirmek istemezseniz anakartı görüntü açısından ROG Strix B550-A Gaming yapabilirsiniz. Üstelik 5600X çok pahalı 2.900 TL'ye bulunabilir. AMD Ryzen 5 5600X Altı Çekirdek 3.70 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu uyumlumu hocam? Çok hoşuma gitmedi ama.

Son düzenleme:
PSU'yu şuradan alın, daha ucuz ve 850W.

Ayrıca 360mm sıvı soğutucu ile NZXT H510i uyumlu değil.

Ben bilmediğim hiç bir siteden alışveriş yapmamışım nasıl güveneceğim bu siteye ve kargo vs nasıl hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı