R5 5600X sıvı soğutma ile oyunlarda 58 derece

HOSCABABA

Femtopat
Daha fazla  
Stok soğutucu ile oyunlarda 82 derece gören işlemcime NZXT krakenx53 240mm RGB sıvı soğutma taktım. İlk gün oyunlarda 45 dereceyi görmeyen işlemci 2. gün ve sonrasında oyunlarda 57-58 dereceleri görüyor sizce bu durum normal mi?

45 derece ve 57 derece gördüğünüz oyun aynı mı farklı mı? Farklı ise oyunlardaki işlemci kullanımını söyler misiniz?

Orijinal gelen macununu kullanmak yerine MX-4 Macun kullanıldı fakat montajını ben yapmadım. İşi bildiğine inandığım, güvendiğim birisine yaptırdım.

Hocam birisine yaptırdıysanız orada işler bağından kopar. Adam radaytörü değiştirmiş, Fanı değiştirmiş, pompadan parça alıp yerine başka parça koymuş olabilir. Bu yüzden bu PC konularında asla bilgisayarcıya güvenmeyin. Adam ekran kartının çipini sökü yerine başka çip lehimler sonra şenlik edersiniz. Kendiniz bilgilenin, montajlayın.

Hocam birisine yaptırdıysanız orada işler bağından kopar. Adam radaytörü değiştirmiş, Fanı değiştirmiş, pompadan parça alıp yerine başka parça koymuş olabilir. Bu yüzden bu PC konularında asla bilgisayarcıya güvenmeyin. Adam ekran kartının çipini sökü yerine başka çip lehimler sonra şenlik edersiniz. Kendiniz bilgilenin, montajlayın.
yok hayır, birlikte yaptık o konuda bir problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı