R7 200 sistemde CS:GO performansı düşük

Taha SNLK

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,
Bilgisayarımda CS:GO oynayamıyorum. FPS 20 ile 30 arası oluyor. Görüntü ayarları vs. hepsi en düşükte. Bilgisayarın özelliklerini söylediğimde rahat oynayacagımı, hatta GTA 5 gibi oyunları da oynanacaığını söyleniyor. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek biri var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 1111.PNG
    1111.PNG
    12,8 KB · Görüntüleme: 53
  • a123123.PNG
    a123123.PNG
    7,4 KB · Görüntüleme: 39
  • 11.PNG
    11.PNG
    30,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Alalı 3 sene oldu ilk senesinde gayet güzel oynuyorumd bu sene oynuyamıyorum bende şuan piyasa pahalı olduğu için belki bazı bileşenleri değiştirerek kullanmayı düşündüm

hayır yıllar önce hepsiburadadan aldım 1400 küsür fiyatı vardı
Yukarda belirttiğim gibi son zamanlarda eskiden sorunsuz oynadığım CS:GO şu anda bana do çok sorun çıkarıyor ben de anlam veremiyorum, mevcut piyasaya uyumlu hale getirelim derken eski bileşenlerde sorun yaratmaya başlıyor sanırım güncellemeler.

Eğer hocamın dediği gibiyse sorun ekran kartından olmamalı çünkü R7 240 CS:GO gibi bir oyunu kaldıracak kapasitede bir kart, muhtemelen yine yukarıda dendiği gibi işlemciden kaynaklı bir sorun yaşıyorsunuz. Eğer işlemciyi değiştirme gibi bir şansınız yoksa herhangi başka bir çözüm gözükmüyor.

Evet bende onu düşündüm ana kartın destekleyeceği bir işlemci ile oyunu kaldırabilecek kasmadan oynuya bileceğim onun peşine düştüm. Belki bu işlemci üstüne biraz para vererek hallolabilir.
Virüs girmiş olabilir, tarama yaptınız mı? Bence o bilgisayarı satıp bilgisayar toplama konusu açın.
Zannetmiyorum lol volerant gibi oyunları oynuyor kasmadan.

Evet bende onu düşündüm ana kartın destekleyeceği bir işlemci ile oyunu kaldırabilecek kasmadan oynuya bileceğim onun peşine düştüm. Belki bu işlemci üstüne biraz para vererek hallolabilir.
Hocam şu anda o anakarta uyacak sıfır işlemci bulmak pek mümkün gibi durmuyor. İkinci el piyasası ise Türkiye'de biraz sorun, insanlar pek temiz ve özenli kullanmıyor elektronik cihazları. Yükseltme teoride güzel bir çözüm ama uygulamaya dökünce sıkıntı olabiliyor. Eğer tanıyıp güvendiğiniz bir satıcıdan ikinci el bir işlemci bulabilirseniz sorun olmaz. Aksi takdirde ikinci el elektronik her zaman kumardır.

Zannetmiyorum lol volerant gibi oyunları oynuyor kasmadan.
H55 ile X3440-3470 denenebilir.

Geri
Yukarı