Bu program birçok veriyi yanlış gösterebiliyor. Zaten o sıcaklıklara ulaştığında kartın kendini kapatması gerekirdi. Fan değerlerinde bile absürtlük var.

Lütfen Afterburner kullanarak tekrar kontrol edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer durum hâlâ aynıysa, işlemcinin de macununu değiştirmeyi deneyin. Bunlar da çare olmazsa, güzel bir format atın. Eğer donanımsal olarak bir şeyler bozulmadıysa, bir şekilde eski performansa dönebilmeniz gerekiyor. Dönemiyorsanız donanımlardan biri veya birkaç tanesi nanayı yemiş demektir.

Bu program birçok veriyi yanlış gösterebiliyor. Zaten o sıcaklıklara ulaştığında kartın kendini kapatması gerekirdi. Fan değerlerinde bile absürtlük var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eğer durum hâlâ aynıysa, işlemcinin de macununu değiştirmeyi deneyin. Bunlar da çare olmazsa, güzel bir format atın. Eğer donanımsal olarak bir şeyler bozulmadıysa, bir şekilde eski performansa dönebilmeniz gerekiyor. Dönemiyorsanız donanımlardan biri veya birkaç tanesi nanayı yemiş demektir.
Orda da aynı değerleri görüyorum malesef hatta isterseniz bi 10dakika oyun oynayıp ekran görüntüsü atayım beklerseniz :) CPU'da falan sıcaklık değerleri normal sadece GPU böyle yapıyor ve acaba droba sıcaklığın mı etkisi var önceden böyle olmuyordu.

Vallahi çok anormal sıcaklık değerleri. Ciddi anlamda bir sorun yaşanmış herhalde ekran kartında. Dropların da sebebi bu olabilir. Ama çaresi nedir, onu pek bilemiyorum. Garantisi varsa garantiye gönderirsiniz son çare.

5 dakikalık oyunda olanlar :( fan ise 100de oynasam bile aynı sonuçları alıyorum . Drop yaşamadan önce de benzerdi ama tam böyle değildi ve drop yemiyordum. Sistemde falan değişiklik yok yeni program yüklemedim her zamanki şeyler cs go gta 5 falan oynuyordum ve birden böyle oldu kasayı da sökmemiştim yakın zamanda.

Bu arada işlemcimin ısısı stabil onu sökmeyi düşünmüyorum bilgisayarda falan sıkıntı olmuyor hiç ekran kartının ısısı artınca başlıyor kasmalar droplar :/
Ekleme: Fan satın aldım ve fan sesli çalışıyordu ayrıca bir süre sonra durdu. Yeni ekran kartına geçtiğim için gerek kalmadı teşekkürler :). Konu kapanmıştır.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    129,2 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı