R7 250 sinyal yok hatası

İşlemci modelini ve BIOS Versiyonunu tam olarak öğrenebilir miyim? BIOS yazılımına ait bir tarih varsa onu da verebilirsin, BIOS ekranında bu bilgiye ulaşabilirsin, fotoğraf çekersen biz de bakabiliriz.

Anakart marka modelin ESC H81H3-M7 anladığım kadarıyla.

Tamam senin işlemci Haswell mimariden geliyor, son BIOS güncellemen de zaten Haswell işlemciler için çıkarılmış. AIDA64 raporu isteyeceğim senden, BIOS versiyon ve tarih bilgisinden emin olmalıyım. Eski sürüm BIOS yüklemek gibi durumlarda var olan sistemin çökebilir, bizim kontrolümüz dışında BIOS güncellemesi yapma girişiminde de bulunma lütfen.

Bunu kurup; (Raporu paylaştıktan sonra=

H81 için bu ROM'u boot etmen isteniyor anakart üreticin tarafından; (Raporu paylaştıktan sonra)

Öncesinde lütfen AIDA64 raporunu paylaş, yanlış bir adım atmayalım; AIDA64 HTML Raporu Oluşturma Rehberi - Technopat Sosyal

Daha önceden BIOS güncelleme konusunda bir tecrüben olmadığını düşünüyorum. O konuda da yardımcı olmaya çalışacağım anlaşılır bir dille.
Son olarak kartı yeni almışsınız, çözüm sağlamazsa ya kartta bir arıza var demektir ya da OEM noktasında bir uyumsuzluk - çakışma durumu var demektir. Koşulsuz şartsız iade zamanı dolmadan iade kodunuzu almış olun mutlaka. Bu seri kartlarda problem yaşayan az insan olmamış açıkçası.

Son düzenleme:
Abi şuan ekran açıldı yalnız driverini yukleyince siyah ekran aliyorum bana güncel driver linklerini atar misin ddu programi ile eski dverleri silip açtım belkide güncel driver yuklemedigim için siyah ekran aliyorumdur
bios da 2015 e güncelledim sorunsuz bi şekilde

Son düzenleme:
Ekran kartının kurulum cd' si var ise onu kurun. AMD sitesinden güncel sürücü yükleme yaptığın zamanlarda reset, mavi ekranla karşılaşıyorum bazen. Driverpack kullanıyorum bazı durumlarda, sorun yaşamadım.

Ekran kartının kurulum cd' si var ise onu kurun. AMD sitesinden güncel sürücü yükleme yaptığın zamanlarda reset, mavi ekranla karşılaşıyorum bazen. Driverpack kullanıyorum bazı durumlarda, sorun yaşamadım.
Kurulum cd si yok malesef 1 haftadır bu sorunla uğraşıyorum kırıcam en sonunda.
Programlada denedim olmuyor ekran kartında sarı ünlem işareti çıkıyor tekrar guncelleyincede siyah erkan oluyor

Son düzenleme:
DDU kullanarak çok defa güncel sürücüyü doğru şekilde kurduğundan eminim, konu içerisinde bahsetmişti. Otomatik indirmeyi bile denemiş olabilir ancak Windows10 için zaten tek bir sürücü paketi bulunuyor, yanlış indirmeye de pek mahal vermiyorum.

Dostum bence iade et kartı, çoğu kişi güvenli kipte sorun yaşamazken güncelleme sonrası bu tip problemlerle karşılaşıyor. Problemin çıkış noktasını bilmiyorum ancak AMD'nin buna bir el atması gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı