R7 250 vs R7 250X?

Yaşımı nereden biliyorsun yaşam 12. Arada bir kasamı açıp temizliyorum ram leri söküp takıyorum falan. Kendimde toplarım aslında ama ne yapayım işte toplayabileceğim para 1500. Belki babam yardım ederse 3000 TL lik bir bilgisayar toplayabilirim. Babamda zamanında en iyi en güçlü bileşenleri koyup satmış ama sonra çıkan bir oyunu bilgisayar kaldırmamış, ekran kartı yetersiz gelmiş. Birazda o olaydan dolayı toplamıyor. Annem ve ablamın olmadığı vakit para toplar ikna etmeye çalışırım artık. Bu arada baya konuyu saptırdık farkında mısın? :D
@Mahabad

İşte bu çok saçma bir politika. O zaman Windows 98'li PC'ler ile yaşıyor olmalıydık. Bence kimse böyle düşünmemeli.

Öğrenci olarak çok zor para buluyorum. Babam da dandik bir ekran kartı alıp da çok düşük performans alıp üzüleceğimi düşünüyor. :)

Başlık çok komiğime gitti :D R7 250X daha iyi performans vermesi gerek ben mi yanlış biliyorum böyle bir konu açtınız :D

Yaşımı nereden biliyorsun yaşam 12. Arada bir kasamı açıp temizliyorum ram leri söküp takıyorum falan. Kendimde toplarım aslında ama ne yapayım işte toplayabileceğim para 1500. Belki babam yardım ederse 3000 TL lik bir bilgisayar toplayabilirim. Babamda zamanında en iyi en güçlü bileşenleri koyup satmış ama sonra çıkan bir oyunu bilgisayar kaldırmamış, ekran kartı yetersiz gelmiş. Birazda o olaydan dolayı toplamıyor. Annem ve ablamın olmadığı vakit para toplar ikna etmeye çalışırım artık. Bu arada baya konuyu saptırdık farkında mısın? :D
@Mahabad

Öğrenci olarak çok zor para buluyorum. Babam da dandik bir ekran kartı alıp da çok düşük performans alıp üzüleceğimi düşünüyor. :)

Profilinde 20 yaşında yazıyor ondan dolayı söyledim de yanlışmış demek oradaki. Konu çok saptı hatta şarampole yuvarlanacak :) Babanın hikayesi de ilginçmiş gerçekten ama konuyu daha fazla saptırmamak adına bir şey demiyorum. :)

Profilinde 20 yaşında yazıyor ondan dolayı söyledim de yanlışmış demek oradaki. Konu çok saptı hatta şarampole yuvarlanacak :) Babanın hikayesi de ilginçmiş gerçekten ama konuyu daha fazla saptırmamak adına bir şey demiyorum. :)

Aynen konu en fazla bu kadar sapabilir her halde yöneticiler kızmasın da bari. :D

R7 250X can dır :) 4-5 ay oldu kullanıyorum bence son yıllarda çıkmış fiyat/performans oranı "en iyi" ekran kartı !

Ben satın almadan bir süre önce n11 v.b sitelerde 299 TL ye kadar düşük fiyatlardan satılıyordu 2 GB modeli ve o zamanlarda 400-450 liraya satılan çoğu ekran kartıyla performans konusunda kafa kafaya gidiyordu kesinlikle sıra dışı bir ürün...

Detaylı bir incelemeyi hak ettiğini düşünüyorum çok daha yeni mimarili ekran kartları sırayla çıkıyor olmasına rağmen.

Merhaba hocam bende hepsiburadadan sapphirenin r7 250x 2gb versiyonundan almaya karar verdim acaba kutusundan neler çıkıyor.vga–dvi dönüştürücü varmı acaba.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı