R7 2700X&GTX 1660 Super 15 oyun testi

Selamlar arkadaşlar umarı doğru yere konuyu açmışımdır. Bu ikiliyi kullanarak sistem toplayacak arkadaşlar ortalama stok değerlerde ne kadar FPS alabileceklerini görebilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar arkadaşlar umarı doğru yere konuyu açmışımdır. Bu ikiliyi kullanarak sistem toplayacak arkadaşlar ortalama stok değerlerde ne kadar FPS alabileceklerini görebilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence 1660S yerine RX 5600XT tercih edilse daha iyi olurdu. 5600XT'nin yanında fandan ibaret 1660S.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence 1660S yerine RX 5600XT tercih edilse daha iyi olurdu. 5600XT'nin yanında fandan ibaret 1660S.
Aldığım yerde kampanya vardı 2700x ve 1660s uygun fiyata aldım. 4700 e. :)
Hocam bu işlemci bu ekran kartına oranla çok güçlü. Bence işlemciden kısılıp ekran kartına yatırım yapılabilir.
Zaten uygun fiyata aldım. Kısacak bişi yok dostum..
Ryzen 5 1600 AF ile GTX 1660S darboğaz olur mu?
Olmaz kardeşim alabilirsin.

GTA 5'te ve FC Primal'de tek çekirdekten kaynaklanan bir darboğaz söz konusu. Özellikle GTA 5'te MSAA 4X açık olmasına rağmen şehir içinde GPU kullanımın %87'e düştüğünü gördüm.
Onun dışında bir probleme rastlamadım. Uzun test olmuş. Eline sağlık.

GTA 5'te ve FC Primal'de tek çekirdekten kaynaklanan bir darboğaz söz konusu. Özellikle GTA 5'te MSAA 4X açık olmasına rağmen şehir içinde GPU kullanımın %87'e düştüğünü gördüm.
Onun dışında bir probleme rastlamadım. Uzun test olmuş. Eline sağlık.
GTA 5 te güncelleme gelince öyle oldu. Warzone de aynı şekilde normalde ikiside +100 üzerinen düşmüyordu. Ya oyun güncellemesinden yada gelen driver güncellemesinden dolayı oldu.

Geri
Yukarı