R7 3700X 2900 TL'ye alınır mı?

Alınır aynen ama 5. nesili bekle onlar OC performansı yüksek olacak.
Alınır, darboğaz yapmaz. Ama 2900₺ bana biraz şüpheli geldi. İşlemci indirimde mi ve nerede satılıyor.
Nasıl alınır? 10600K gibi bir işlemci 2499tl ve 3700X 2900tl sizce alınır mı? 10600K oyun anlamında 3700X'e rahat fark atan bir işlemci. Aradaki 400tl ile soğutucu alınır 4.6GHz O.C. yapılır 3700X'e toz attırır.

10600K varken almam.

Niye o işlemci bundan daha düşük özellikleri var ve bu i5 işlemci diğeri R7 lütfen bilgilendirirken düzgün bilgilendirin. Ryzen 7 fiyat performans ürünüdür. Bir şey daha isteyen istediği işlemciyi alır.

Biliyorum, Kasım'ın 5'inde yeni işlemciler çıkacak ama fiyatın ne olduğunu bilmiyoruz, 2K'da 3070 ile oynayacağım. Sizce alınır mı?
Aşırı pahalı hocam.
Threadripper gibi bir fiyat koyacakları kanaatindeyim. Bence alınabilir, sonuçta R7 işlemcinin o kadar zorlanacağı bir olay olmayacak diye düşünüyorum.

3090 bir çıksında görün ondan sonra bu işlemci darboğazdan nasıl ölüyor.

Niye o işlemci bundan daha düşük özellikleri var ve bu i5 işlemci diğeri R7 lütfen bilgilendirirken düzgün bilgilendirin. Ryzen 7 fiyat performans ürünüdür. Bir şey daha isteyen istediği işlemciyi alır.
Ciddi misiniz? Sadece CS:GO'da önbelleği sayesinde geçiyor. Saçmalamayın, ''i5'', ''R7'' diye sınıflandırmak mantıksız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcilerin seriye göre değil nesile göre performans verdiğini bilmiyorsunuz sanırım.

Ciddi misiniz? Sadece CS:GO'da önbelleği sayesinde geçiyor. Saçmalamayın, "i5", "R7" diye sınıflandırmak mantıksız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İyi tamam siz gidip alın o zaman ne diyeyim bu işlemciler sadece oyun için alınmıyor başka işlemler içinde kullanılıyor eğer sadece oyuna bakarsan yanılırsın.

Ciddi misiniz? Sadece CS:GO'da önbelleği sayesinde geçiyor. Saçmalamayın, ''i5'', ''R7'' diye sınıflandırmak mantıksız.
Umarım 10xxx serisinin denginin Ryzen 5 5xxx serisi olduğunu biliyorsundur. Ek olarak Youtube'de bulunan saçma sapan oyun kıyaslamaları ile CPU performansı belirlenmeyeceğinide biliyorsundur.

İşlemcilerin seriye göre değil nesile göre performans verdiğini bilmiyorsunuz sanırım.

Biliyorum fakat yeni nesil zaten gelecek o yüzden yeni nesili beklemekte fayda var ama adamlar bu işlemciyi yaptıysa bir bildikleri var değil mi? Bu işlemcilerle render alan yayın açan insanlar var sence hangisine yetecektir işlemci. Oyunda daha fazla performans veriyor hurraaa gidip onu alalım mı diyeceğiz o zaman yanmışız.

Yeni konular

Geri
Yukarı