R7 3700X 2900 TL'ye alınır mı?

Haksız çıkmadım ki sadece isteyen istediği işlemciyi alır ve kimse burada Intel alacaksın veya Ryzen alacaksın diye kafasına silah tutulmuyor. Bu dünyada oyun dışında yapılan işlerde var unutma bunu.

Biliyorum fakat yeni nesil zaten gelecek o yüzden yeni nesili beklemekte fayda var ama adamlar bu işlemciyi yaptıysa bir bildikleri var değil mi? Bu işlemcilerle render alan yayın açan insanlar var sence hangisine yetecektir işlemci. Oyunda daha fazla performans veriyor hurraaa gidip onu alalım mı diyeceğiz o zaman yanmışız.
Render işlemleri ekran kartından çok çok daha hızlı alınıyor, teknolojiyi daha sık takip et yoksa sen yanarsın :).

Asıl siz AMD fanısınız aradaki fiyat farkına bir soğutucu al OC yapar Ryzen 7 3700X'e fark atar ancak sizin gibi fanboylar anlamıyor işte.

Yoo ben fanboy değilim şu an kullandığım işlemci fark ettinmi bilmem bir Intel işlemcisi.
Fanboy olsam AMD kullanırdım aklınızı kullanın biraz.

Haksız çıkmadım ki sadece isteyen istediği işlemciyi alır ve kimse burada Intel alacaksın veya Ryzen alacaksın diye kafasına silah tutulmuyor. Bu dünyada oyun dışında yapılan işlerde var unutma bunu.
Bunları da hesaba katıyorum rahat ol, asıl AMD savunucusu sizsiniz, atıyoruz kanıtı hala konuşuyorsunuz. Render dedin aha al sana render cevabını verdim. Umarım kabullenebilirsin.

Render işlemleri ekran kartından çok çok daha hızlı alınıyor, teknolojiyi daha sık takip et yoksa sen yanarsın :).

Kardeşim ben amd fan boyu değilim imzaya fark ettiysen bende Intel kullanıcısıyım sistem eski olabilir ama o zamanlardada AMD işlemciler vardı bilmem dikkatini çektimi.

Geri
Yukarı